Анастасію Рибачок нагородили орденом княгині Ольги І ступеня



Анастасію Рибачок нагородили орденом княгині Ольги І ступеня

Зображення: Мост

Уродженку Херсона, веслувальницю Анастасію Рибачок, яка є випускницею Херсонського державного університету, відзначено орденом княгині Ольги І ступеня. Це нагородження підтверджено указом, розміщеним на сайті глави держави. Пані Рибачок здобула срібну медаль на Олімпійських іграх 2024 року, змагаючись у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Наразі вона виконує обов’язки інструктора штатної команди національної збірної України з веслування на байдарках і каное.

Слідкуйте за нами:

За матеріалами: Мост

Поділитися:

Схожі новини