Зображення: Вгору
Місто Буча на Київщині уклало партнерські угоди з чеським містом Челаковіце та Чорнобаївською громадою Херсонської області. Про це повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук.
Ці документи підписали під час Конференції з відновлення України, що проходила у Гданську, Польща.
Деталі співпраці
Угода з Чорнобаївською громадою Херсонщини відбулася в межах національного проєкту “Пліч-о-пліч: згуртовані громади”. Ця урядова ініціатива має на меті створити пряме партнерство між тиловими громадами та прифронтовими або прикордонними територіями, які найбільше постраждали від російської агресії.
Документ передбачає координацію дій, обмін досвідом та взаємну підтримку між громадами, які зазнали різного рівня впливу від війни. Анатолій Федорук також зазначив, що домовленості про спільну роботу досягнуто з начальником Чорнобаївської районної військової адміністрації Ігорем Дударем.
Після підписання угоди про побратимство з Челаковіце, що розташоване неподалік столиці Чехії, сторони домовилися розвивати співпрацю в освіті, культурі та обміні досвідом між громадами.
Такі угоди, за словами представників влади, спрямовані на посилення міжнародної співпраці, залучення європейських практик управління та підтримку відновлення постраждалих регіонів України.
Ця співпраця є особливо важливою для Чорнобаївської громади, оскільки за минулу добу армія РФ атакувала 39 населених пунктів Херсонської області, внаслідок чого 8 людей отримали поранення, а також пошкоджені критична, транспортна та соціальна інфраструктури регіону.
За матеріалами: Вгору