Спортсмени Чорнобаївки взяли 4 золота на чемпіонаті Миколаївщини з важкої атлетики



Спортсмени Чорнобаївки взяли 4 золота на чемпіонаті Миколаївщини з важкої атлетики

Зображення: Мост

Вихованці Чорнобаївської спортивної школи вибороли призові місця на відкритому чемпіонаті Миколаївської області з важкої атлетики. Змагання відбулися 20 червня у місті Нова Одеса. Про це повідомила Чорнобаївська сільрада.

Слідкуйте за нами:

Спортсмени з Чорнобаївки виступали під керівництвом тренера Анатолія Базилюка та здобули кілька призових місць у своїх вагових категоріях. Чемпіонат проводився серед юніорів до 20 років, також відбувся турнір пам’яті заслуженого тренера України Михайла Співака.

У ваговій категорії 48 кг Світлана Орьовіна здобула золото чемпіонату області та срібло турніру. Її сестра, Яна Орьовіна, посіла срібну медаль чемпіонату та бронзу турніру. Серед важкоатлетів у ваговій категорії 60 кг Максим Сєргєєв виборов перше місце на чемпіонаті та друге місце на турнірі. Кірілл Музаффаров став бронзовим призером турніру.

Для жителів Херсонщини це важлива подія, адже спортсмени з нашої області продовжують демонструвати високі результати, незважаючи на складні умови.

За матеріалами: Мост

Схожі новини