Колишня працівниця Херсонської колонії отримала 12 років тюрми за співпрацю з окупантами



Колишня працівниця Херсонської колонії отримала 12 років тюрми за співпрацю з окупантами

Зображення: Мост

Ужгородський міськрайонний суд заочно засудив до 12 років позбавлення волі колишню працівницю херсонської колонії Вікторію Негар. Її визнали винною у колабораційній діяльності, повідомили на сайті Судової влади.

Як встановило слідство, влітку 2022 року Негар зайняла посаду старшого інспектора організаційно-аналітичної групи в «Північній виправній колонії № 90» у Херсоні. Ця установа на той час перебувала під контролем окупаційних військ. До деокупації правобережжя Херсонщини вона виїхала з окупаційним керівництвом колонії до Генічеська.

Опитані в суді свідки розповіли, що до окупації Вікторія Негар працювала у тій самій колонії на посаді старшого інспектора організаційно-аналітичного відділу. Після захоплення установи вона займалась введенням документообігу та отримувала зарплату в російських рублях. Суд визнав її винною за ч. 7 ст. 111-1 КК України та призначив покарання з конфіскацією всього майна.

Вирок щодо колаборантів у правобережній Херсонщині є важливим сигналом для тих, хто співпрацював з окупантами у Генічеську чи інших тимчасово зайнятих громадах регіону.

За матеріалами: Мост

Схожі новини

Коментарів ще немає