Учорашнім вечором російські війська з тимчасово окупованого лівого берега вчергове вдарили по Херсону.
Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.
Під вогнем були, зокрема, житлові квартали у Дніпровському районі міста.
Учорашнім вечором російські війська з тимчасово окупованого лівого берега вчергове вдарили по Херсону.
Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.
Під вогнем були, зокрема, житлові квартали у Дніпровському районі міста.
Підписуйтесь на наші офіційні сторінки щоб не пропускати важливі новини Херсонщини
Підписатись у Facebook Підписатись у Telegram Не зараз
Коментарів ще немає