У Херсоні обговорили віртуальний музей пам’яті та розмінування



У Херсоні обговорили віртуальний музей пам’яті та розмінування

Зображення: Херсонська ОДА

Робоча група обговорила створення музею пам’яті під відкритим небом, зосередившись на віртуальній екскурсії та розмінуванні території. Засідання провів заступник голови Херсонської ОДА Володимир Клюцевський.

Члени групи розглянули перший варіант відеоекскурсії майбутнім музейним комплексом. Вони обговорили можливості для її покращення, а також концепцію віртуального представлення музею.

«Такі рішення розширять аудиторію музею та увіковічать події, що формують сучасну історію нашої країни», — зазначив Володимир Клюцевський, заступник голови Херсонської ОДА.

Учасники зустрічі також приділили значну увагу питанню продовження робіт з розмінування території, де планують створити музей. Крім того, наголосили на необхідності підписання меморандумів про співпрацю між Херсонським обласним краєзнавчим музеєм, Великоолександрівською громадою та Херсонським державним університетом.

Ці домовленості мають започаткувати подальшу співпрацю науковців, археологів та істориків. Їхня спільна робота буде спрямована на дослідження, збереження та популяризацію історичної спадщини регіону.

За матеріалами: Херсонська ОДА

Схожі новини

Коментарів ще немає