Зображення: Мост
На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини у населених пунктах Каховської громади тепер подаватимуть воду раз на три дні. Таке рішення окупаційна адміністрація пояснює дефіцитом пального та нестабільним електропостачанням. За їхніми повідомленнями, насосні станції не можуть працювати у звичному режимі.
За матеріалами: Мост
Коментарів ще немає