У Каховській громаді воду даватимуть лише раз на три дні



У Каховській громаді воду даватимуть лише раз на три дні

Зображення: Мост

На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини у населених пунктах Каховської громади тепер подаватимуть воду раз на три дні. Таке рішення окупаційна адміністрація пояснює дефіцитом пального та нестабільним електропостачанням. За їхніми повідомленнями, насосні станції не можуть працювати у звичному режимі.

За матеріалами: Мост

Схожі новини

Коментарів ще немає