Антонівський ліс знищують!



Планомірне знищення Антонівського лісу – екологічний злочин! Внаслідок неодноразових підпалів знищено значну частину Антонівського лісу.

Слідкуйте за нами:

За
спостереженням членів ГО «Антонівська хвиля» виявлені злочинні
порушення з боку працівників лісгоспу, знищуються неуражені дерева,
звільняється від лісу ласомий шматок Антонівської землі навіть на тих
ділянках, які не обстежувались і дозволу на знищення немає.

Активісти ГО, зупинивши трактор з
лісом-кругляком, викликали поліцію, ініціювали виїзд представників
екологічної інспекції та міського телебачення до місця екологічного
злочину.

Попереду – екологічна експертиза,
перевірка діяльності лісгоспу, за результатами яких буде зроблений
висновок що до правомірності знищення Антонівського лісу.

Постає питання, чому антонівська влада не б’є на сполох? Невже їм, народним обранцям, байдуже до рідної землі?

http://vgoru.org/media/k2/galleries/Antonivka_23_12_17/25550206_1984963345162621_2684299847905378394_n.jpghttp://vgoru.org/media/k2/galleries/Antonivka_23_12_17/25552051_1984962445162711_2918793840572748211_n.jpghttp://vgoru.org/media/k2/galleries/Antonivka_23_12_17/25552136_1984962801829342_1762521211896103087_n.jpghttp://vgoru.org/media/k2/galleries/Antonivka_23_12_17/25552243_1984963245162631_6238934182160649239_n.jpg

Ганна Зарудня

Поділитися:

Схожі новини