Зображення: Олександр Прокудін – Telegram
Херсонська область отримала перші вісім автомобілів від Федерального агентства технічної допомоги Німеччини. Ці транспортні засоби допоможуть комунальним та рятувальним службам регіону виконувати щоденні завдання в умовах постійних обстрілів російськими окупантами, які цілеспрямовано атакують та знищують автопарк.
Це лише перша партія допомоги. Загалом міжнародні партнери погодили передачу Херсонщині 12 автомобілів, тому очікується прибуття ще чотирьох одиниць транспорту. Підтримка німецьких друзів має надзвичайне значення для прифронтової області.
Це вже не перший подібний випадок допомоги, що дозволяє посилювати автопарк Херсонщини в умовах війни.

За матеріалами: Олександр Прокудін – Telegram
Коментарів ще немає