Херсонщина отримала перші вісім автівок від Німеччини з 12 запланованих



Херсонщина отримала перші вісім автівок від Німеччини з 12 запланованих

Зображення: Олександр Прокудін – Telegram

Херсонська область отримала перші вісім автомобілів від Федерального агентства технічної допомоги Німеччини. Ці транспортні засоби допоможуть комунальним та рятувальним службам регіону виконувати щоденні завдання в умовах постійних обстрілів російськими окупантами, які цілеспрямовано атакують та знищують автопарк.

Це лише перша партія допомоги. Загалом міжнародні партнери погодили передачу Херсонщині 12 автомобілів, тому очікується прибуття ще чотирьох одиниць транспорту. Підтримка німецьких друзів має надзвичайне значення для прифронтової області.

Це вже не перший подібний випадок допомоги, що дозволяє посилювати автопарк Херсонщини в умовах війни.

За матеріалами: Олександр Прокудін – Telegram

Схожі новини

Коментарів ще немає