Частина Генічеського мосту обвалилась: у діру впав автомобіль



Частина Генічеського мосту обвалилась: у діру впав автомобіль

Зображення: Мост

У тимчасово окупованому Генічеську частина мосту, який з’єднує місто з Арабатською стрілкою, обвалилася після атаки безпілотника. Про це повідомляють в соцмережах. Судячи з оприлюднених фото, в проїжджій частині утворилася діра, в яку впав автомобіль. Офіційної інформації щодо цієї атаки наразі немає. Раніше супутникові знімки показували наслідки ударів ЗСУ по мостах на лівобережжі Херсонщини, а окупанти готуються до повної втрати штатних мостів на півдні.

Слідкуйте за нами:

За матеріалами: Мост

Схожі новини