Зображення: Мост
Двоє співробітників норвезької гуманітарної організації продовжують лікування в лікарні Кривого Рогу після російського удару по Високопільській громаді Херсонщини. Про це повідомив Антон Самойленко, заступник начальника Херсонської ОВА, в етері телеканалу «Ми Україна».
За словами Самойленка, 35-річна жінка демонструє позитивну динаміку одужання, тоді як стан 37-річного чоловіка залишається середньої тяжкості. Лікарні Херсонської області забезпечені всім необхідним для надання медичної допомоги і не відчувають перевантаження.
Обстріл російськими військами села Новопетрівка Високопільської громади стався 24 червня. Тоді 24-річний фахівець з розмінування Norwegian People’s Aid отримав поранення, несумісні з життям. Пізніше у лікарні помер його 25-річний колега. Ще четверо спеціалістів організації дістали поранення. На Дніпропетровщині вже відбулося прощання із загиблим сапером NPA Денисом Буцнєвим.
За матеріалами: Мост