Зображення: Суспільне Херсон
7 липня близько 20:20 військові РФ атакували безпілотником цивільний автомобіль у селі Любимівка на Херсонщині. Внаслідок удару постраждала 32-річна місцева жителька, повідомила Херсонська обласна військова адміністрація у Facebook.
У пораненої діагностували вибухову та закриту черепно-мозкову травми, а також контузію. Бригада швидкої допомоги доставила жінку до лікарні. Її стан оцінюють як середньої тяжкості.
Цей інцидент став не єдиним того дня. Раніше 7 липня російські військові близько 11:00 атакували безпілотником аграрія неподалік від Борозенського. Крім того, близько дев’ятої години ранку, вони застосували дрон для атаки на автомобіль у Дніпровському районі Херсона. Тоді поранення отримав 71-річний чоловік, який перебував поруч із місцем удару.
За матеріалами: Суспільне Херсон