Ексбухгалтерку херсонського медпідприємства судитимуть за привласнення 10 мільйонів гривень
Колишню бухгалтерку херсонського медичного підприємства судитимуть за привласнення понад 10 мільйонів гривень бюджетних коштів у 2022–2023 роках.
Колишню бухгалтерку херсонського медичного підприємства судитимуть за привласнення понад 10 мільйонів гривень бюджетних коштів у 2022–2023 роках.
Понад 43 тисячі українських підприємців вже подали заявки на енергостійкість на 434 мільйони гривень; встигніть до 31 травня.
Підписуйтесь на наші офіційні сторінки щоб не пропускати важливі новини Херсонщини
Підписатись у Facebook Підписатись у Telegram Не зараз