Російський обстріл знищив Борисо-Глібський храм у Дар’ївці на Херсонщині



Російський обстріл знищив Борисо-Глібський храм у Дар’ївці на Херсонщині

Зображення: Вгору

26 червня російські війська повністю знищили Борисо-Глібський храм у селі Дар’ївка, що входить до Дар’ївської громади Херсонської області. Про це повідомила Херсонська єпархія УПЦ.

Слідкуйте за нами:

За даними єпархії, під час обстрілу Дар’ївської територіальної громади два російські снаряди влучили безпосередньо в храм. «В результаті прямого влучання вщент знищено святиню. Постраждалих немає», — зазначили у Херсонській єпархії УПЦ.

Це вже не перший випадок пошкодження релігійних споруд на Херсонщині від обстрілів з боку РФ. Раніше, в ніч на 20 червня, російські безпілотники атакували Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні, що призвело до пошкодження храму та майна Херсонської єпархії. Станом на 4 січня 2024 року, внаслідок збройної агресії Російської Федерації на Херсонщині було пошкоджено щонайменше 78 релігійних споруд.

Знищення чергового храму є трагедією для вірян та культурної спадщини регіону, що вже значно постраждала від російської агресії.

За матеріалами: Вгору

Схожі новини