Зображення: Мост
Херсон та польське місто Гдиня офіційно отримали статус міст-побратимів. Угода про це була підписана в Гданську під час конференції з відновлення України. Про це повідомив Володимир Макуха у Facebook. Документ підписали начальником Херсонської міської військової адміністрації Ярославом Шаньком та президенткою Гдині Олександрою Косіорек. Співпраця між цими містами триває близько семи років, як зазначили учасники ініціативи.
За матеріалами: Мост