Зображення: Міськрада
Шість учнів та студентів із Херсонської громади стали призерами IV фінального етапу XVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Цей фінал об’єднав найсильніших знавців української мови з різних куточків держави.
Перші місця посіли Поліна Літовчак (VII клас, Херсонський ліцей №20) та Данат Покрищенко (IX клас, Херсонський ліцей №20). Другі місця здобули Анна Садовська (V клас, Херсонський ліцей №27), Ілля Диба (VIII клас, Херсонська школа №30), Варвара Салтан (XI клас, Херсонський ліцей №31) та Оксана Лисогор (студентка ІІ курсу ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну”).
Ці перемоги є свідченням щоденної праці, наполегливості учнів та постійної підтримки їхніх вчителів.
За матеріалами: Міськрада
Коментарів ще немає