Зображення: Мост
Морпіхи 34-ї окремої бригади берегової оборони разом з ТГ ОТЦ «VIKTORi» СБУ знищили російську гармату, яка обстрілювала Херсон та прилеглі території. Окупанти намагалися приховати її в лісосмузі на лівобережжі Херсонщини. Про це повідомили на сторінці 34 ОБрМП. Раніше, у ніч на 20 червня, Сили безпілотних систем ЗСУ атакували паливну, військову та транспортну логістику росіян на Херсонщині.
За матеріалами: Мост
Коментарів ще немає