Морпіхи 34-ї ОБрМП знищили гармату окупантів на лівобережжі Херсонщини



Морпіхи 34-ї ОБрМП знищили гармату окупантів на лівобережжі Херсонщини

Зображення: Мост

Морпіхи 34-ї окремої бригади берегової оборони разом з ТГ ОТЦ «VIKTORi» СБУ знищили російську гармату, яка обстрілювала Херсон та прилеглі території. Окупанти намагалися приховати її в лісосмузі на лівобережжі Херсонщини. Про це повідомили на сторінці 34 ОБрМП. Раніше, у ніч на 20 червня, Сили безпілотних систем ЗСУ атакували паливну, військову та транспортну логістику росіян на Херсонщині.

Слідкуйте за нами:

За матеріалами: Мост

Схожі новини

Коментарів ще немає