Зображення: Мост
Учень 7 класу Херсонського ліцею №1, Кирило Сейтумеров, став переможцем всеукраїнського конкурсу есеїв для підлітків «Читальня 2.0. Підлітки». Про це повідомило управління освіти Херсонської міської ради.
У змаганні взяли участь понад 170 школярів з усієї України. Журі визначило трьох переможців, серед яких був і Кирило. Його роботу відзначили за змістовність та творчий підхід до письма.
До конкурсу Кирила готувала вчителька української мови та літератури Людмила Козлова.
За матеріалами: Мост
Коментарів ще немає