Херсонські рятувальники провели «Акцію добра» до Дня Святого Миколая



Херсонські рятувальники провели «Акцію добра» до Дня Святого Миколая

Херсонські рятувальники провели «Акцію добра» до Дня Святого МиколаяВсі бажаючі співробітники ДСНС Херсонщини протягом тижня приносили різноманітні іграшки та солодощі, щоб під час новорічних свят подарувати їх діткам.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС Херсонської області.Херсонські рятувальники провели «Акцію добра» до Дня Святого МиколаяХерсонські рятувальники провели «Акцію добра» до Дня Святого МиколаяХерсонські рятувальники провели «Акцію добра» до Дня Святого Миколая

Поділитися:

Схожі новини

Коментарів ще немає