Військові РФ пограбували приміщення Держспоживслужби Херсонщини – перший заступник голови облради



Військові РФ пограбували приміщення Держспоживслужби Херсонщини - перший заступник голови облради18 травня російські військові пограбували приміщення Держспоживслужби Херсонської області.

Про це повідомив перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський на своїй сторінці у Facebook.

“Винесли все, що може мати хоч якусь матеріальну цінність. Це і є основою методології їх “визвольної” кампанії. Армія, яка воює з ноутбуками та принтерами державних установ” – написав Юрій Соболевський.

Суспільне Херсон

Поділитися:

Схожі новини

Коментарів ще немає