Зображення: Мост
Наразі в Херсоні проживають близько 5 тисяч дітей. Проте точну кількість важко встановити через сезонні переміщення родин під час літніх канікул. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив речник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.
За словами Толоконнікова, частина дітей виїжджає на літній відпочинок до родичів або в більш безпечні регіони України, тоді як інші, навпаки, тимчасово повертаються до міста. Через це статистичні дані постійно змінюються.
Раніше була інформація, що в Херсоні залишаються близько 60 тисяч осіб, що становить 20% від кількості населення міста до повномасштабного вторгнення.
Ця ситуація особливо актуальна для херсонських родин, які намагаються забезпечити безпеку та відпочинок своїм дітям в умовах постійних обстрілів і загроз.
За матеріалами: Мост