Росіяни вбили жінку у Білозерці



Росіяни вбили жінку у Білозерці
Росіяни вбили жінку у БілозерціРосійська армія атакувала з дрона жителів Білозерки, які йшли вулицею.  

Про це повідомив Олександр Прокудін у Facebook.

Слідкуйте за нами:

Через скидання вибухівки загинула жінка старшого віку. Мої співчуття рідним і близьким вбитої.

Також до лікарні доставили 47-річного чоловіка. Він дістав вибухову та закриту черепно-мозкову травми, а також уламкові поранення ніг.

Поділитися:

Схожі новини

Коментарів ще немає