Херсонські фермери першими отримали 1000 гривень на гектар від держави



Херсонські фермери першими отримали 1000 гривень на гектар від держави

Зображення: Вгору

Фермери Херсонщини стали першими серед прифронтових регіонів, хто отримав компенсацію від держави в розмірі 1000 гривень на гектар. В уряді підтвердили, що виплати вже надійшли херсонським аграріям.

Слідкуйте за нами:

Компенсацію розширять на інші прифронтові території у міру наповнення спеціального фонду. Цей крок став результатом співпраці держави та постійної взаємодії з аграріями області.

Питання підтримки фермерів Херсонщини обговорювали на зустрічах за участю голови Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу», народного депутата Сергія Козиря, представників Херсонської ОВА, профільних міністерств та уряду. Спільні зусилля дозволили досягти конкретних рішень для підтримки аграріїв регіону.

Для господарств прифронтових територій продовжують діяти й інші державні програми. Зокрема, за програмою «5-7-9» фермери можуть отримати кредити під 1% річних у перший рік та 3% – у наступні. Також працює страхування воєнних ризиків і механізм компенсації вартості української сільськогосподарської техніки, де держава повертає 15% або 25% її вартості.

Підтримка аграріїв Херсонщини залишається пріоритетом для обласної організації партії «Слуга Народу», оскільки вони, незважаючи на воєнні виклики, забезпечують продовольчу безпеку України.

Ця компенсація є важливим кроком для багатьох фермерів у нашому регіоні, які продовжують працювати в умовах постійних обстрілів та значних ризиків.

За матеріалами: Вгору

Схожі новини

Коментарів ще немає