Зображення: Херсонська ОДА
З Бериславської громади вдалося евакуювати ще одну групу мешканців, повідомили комунальники СЖКП “Злагода”. Вони вивезли 14 людей старшого віку, серед яких була одна маломобільна особа. Усі евакуйовані зараз перебувають у безпечному місці та отримують необхідну допомогу. Мешканців прибережних громад закликають подбати про себе та близьких і прийняти рішення щодо евакуації, оскільки залишатися там вкрай небезпечно. Для організації виїзду можна звернутися на “гарячу лінію” Херсонської ОВА за номерами 0-800-330-951 або 0-800-101-102.
За матеріалами: Херсонська ОДА
Коментарів ще немає