Комунальні служби продовжують працювати над усуненням наслідків обстрілів



Комунальні служби продовжують працювати над усуненням наслідків обстрілів

Комунальні служби продовжують працювати над усуненням наслідків обстрілівПрацівники КП “Херсонміськсвітло” усунули наслідки артобстрілів на 5 вулицях.

Про це звітує пресслужба ХМВА.

А також долучилися до забивання вікон, що були пошкоджені через російські атаки.

Загалом було задіяно 8 фахівців підприємства та 4 транспортних засоби.

Поділитися:

Схожі новини

Коментарів ще немає