

Побувавши в окупаційному центрі зайнятості Генічеського «муніципального округу», зрадник заявив у своєму телеграмі: «Бери і працюй! Лише тут більше 900 вакансій: від вантажників до начальників». Вакансії начальників на стенді, щоправда, не показав, але те, що окупанти шукають прибиральниць, кухарів, офіціантів, електриків, бухгалтерів, машиністів, слюсарів, викладачів, вихователів, водіїв, медсестер і навіть водолазів, видно.

Заяву Фоміна про «більше 40 тисяч вакантних позицій» не оцінили навіть свої. «Нічого, що у нас СВО, і всі ці спеціалісти поїхали з регіонів подалі від бойових дій? – написав окупаційний телеграм-канал «Мохеровый Херсон». – Нічого, що у багатьох з них немає житла через бойові дії? Нічого, що у багатьох з них немає умов для роботи? Нічого, що цим спеціалістам ніде банально жити?» На підтвердження своїх слів пропагандисти навели приклад двох родин лікарів, які приїхали працювати у Новоолексіївку, але не змогли знайти житло. Хоча лікарі писали в оголошенні, що планують працювати у селищі декілька років. Навіть місцева окупаційна адміністрація спочатку допомагала їм у пошуках, але житло так і не знайшли, і медики до роботи так і не приступили.