Росіяни дистанційно мінують населені пункти, які не можуть окупувати



Росіяни дистанційно мінують населені пункти, які не можуть окупувати

Росіяни дистанційно мінують населені пункти, які не можуть окупуватиЗ моменту деокупації Херсонської області від підриву на вибухонебезпечних предметах постраждали 164 людини, з них 63 загинули.

Слідкуйте за нами:

Про це повідомляє пресслужба ХОВА.

Уже з початку 2025-го року 9 людей постраждало, з яких двоє загинули. Ці цифри нагадують, як важливо інформувати населення про правила мінної безпеки.

Особливо небезпечні міни-«пелюстки» – невеликі вибухові пристрої, що маскуються під листя та сміття і становлять смертельну загрозу для дорослих та дітей.

Поділитися:

Схожі новини