Херсонська громада отримала допомогу від Японії



Херсонська громада отримала допомогу від Японії

Херсонська громада отримала допомогу від ЯпоніїЯпонські партнери продовжують підтримувати Херсонську міську громаду – надали 3 вилкових навантажувачі.

Слідкуйте за нами:

Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.

Спеціалізована техніка буде передана двом міським комунальним підприємствам: “Сервіс – ОПТ” та “Міське дорожнє управління”. Допомога надійшла згідно з Програмою, що реалізується в рамках Угоди про технічне співробітництво між Урядами України та Японії.

Поділитися:

Схожі новини