На звільненій території Херсонської області знову працюватиме лінія 104



На звільненій території Херсонської області знову працюватиме лінія 104

Починаючи з 1 квітня на звільненій території Херсонської області можна буде знову користуватись лінією невідкладної допомоги газової служби.

Слідкуйте за нами:

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Херсонську ОВА.

“З 1 квітня можна телефонувати за номером 104, щоб повідомити про аварійну ситуацію в газовій мережі”, – повідомили в ОВА.

Проте в адміністрації наголосили, що наразі лінія працює лише для дзвінків зі стаціонарних телефонів.

“Прийом дзвінків з мобільних телефонів відновлять пізніше”, – додали вони.

Нагадаємо, сьогодні мешканці Херсонської області повідомили, що їм телефонують особи нібито із Міжнародної організації з міграції, та просять озвучити секретні дані від картки.

Поділитися:

Схожі новини