Нові трофеї. Українські військові захопили дві російські БМД-2 у Високопіллі



Нові трофеї. Українські військові захопили дві російські БМД-2 у Високопіллі

У Високопіллі Херсонської області українські захисники захопили дві бойові машини десанту БМД-2, що належали російській армії.

Слідкуйте за нами:

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на першу окрему бригада спеціального призначення ім. Івана Богуна у Facebook.

Українські бійці забрали БМД-2 окупантів як трофеї.

Як повідомлялося раніше, поліцейські у Харкові почали патрулювати вулиці міста на трофейній російській техніці.

Окрім того, українські військові використовують на фронті унікальну артилерійську установку, яку зібрали з трофейної російської техніки.

Поділитися:

Схожі новини

Коментарів ще немає