В Херсонській області російські окупанти пішли на штурм позицій ЗСУ.
В результаті отримали копняка від українських десантників з Миколаївщини та поповнили обмінний фонд полоненими.
Про штурм окупантів повідомляє Оперативний ЗСУ.
“Сьогодні вночі окупанти намагалися штурмувати позиції десантників 79 бригади. На фото трофеї, які нашим десантникам дісталися від орків“, – йдеться в повідомленні.
Українські захисники у окупантів – штурмовиків вилучили штучну вагіну. Яким чином вона могла допомогти під час штурму, невідомо. Гумовий виріб передадуть до музею “бойової слави армії Росії”.![]()

Відомо, що в полон потрапили вояки в/ч 08801 ЗС РФ.

![]()
![]()


ТСН
Коментарів ще немає