Окупанти на Херсонщині анонсували відключення світла та перепади напруги



Окупанти на Херсонщині анонсували відключення світла та перепади напруги

Зображення: Вгору

На тимчасово окупованій частині Херсонської області 4 липня тривали аварійні відключення електроенергії в окремих громадах, мешканців також попередили про можливі перебої та перепади напруги. Про це повідомило окупаційне підприємство «Херсоненерго».

Слідкуйте за нами:

Зранку 4 липня частково без світла залишалися Генічеський та Новотроїцький муніципальні округи. Згодом стало відомо про аварійне відключення в частині Скадовського району. Окупаційне «Херсоненерго» зазначило, що «у зв’язку із серйозними проблемами в енергосистемі протягом дня, а також у вечірні години пікового навантаження в Херсонській області спостерігаються значні перепади напруги».

Окупаційний голова Херсонської області Володимир Сальдо заявив, що 4 липня з 15:00 до 15:30 на всій тимчасово окупованій території регіону обмежать подачу електроенергії. За його словами, це пов’язано з проведенням технічних робіт для стабілізації роботи енергосистеми.

Заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов повідомив, що ситуація зі світлом на лівобережжі Херсонщини залишається нестабільною в населених пунктах, розташованих у 25-кілометровій зоні від Дніпра. Заступник голови Херсонської ОВА Олександр Толоконніков вважає, що окупаційна влада не ремонтує системи водо- та електропостачання, тому вони виходять з ладу на лівобережжі області.

За матеріалами: Вгору

Схожі новини