ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

16:14 12/12
На Херсонщині створять плантацію оливкових дерев: з Греції вже привезли перші саджанці      
16:11 12/12
У Каховці на ТОТ Херсонщини забили до смерті місцевого жителя, якого раніше катували росіяни      
16:09 12/12
Повідомили про підозру жителю Херсона, який публічно висловлювався на підтримку окупантів      
16:06 12/12
Війська РФ зранку обстріляли Херсон та Зеленівку, є поранені      
14:59 12/12
Двоє херсонських педагогів отримають щорічну Премію Верховної Ради      
14:21 12/12
«єВідновлення». Компенсацію за спільне пошкоджене житло тепер можна отримати без згоди всіх співвласників  
 
19:37 11/12
На Херсонському напрямку окупанти масово симулюють хвороби аби уникнути бойових завдань      
19:36 11/12
Зеленський про мирний план: українські війська у Херсоні “стоять, де стоять”      
19:34 11/12
На Херсонщині незаконна влада продовжує визнавати пусте житло “безхазяйним”, аби заселити військових РФ
   
19:33 11/12
Загинув на Херсонщині, рятуючи пораненого командира: захисника з Одещини відзначено орденом «За мужність»      
19:32 11/12
Червоний Хрест шукає викраденого в Херсоні іспанського волонтера в російських колоніях      
19:31 11/12
Удар по пункту незламності та 4 поранених: як минув день на Херсонщині      
17:11 10/12
Окупанти обстріляли Херсонський краєзнавчий музей      
17:09 10/12
Демілітаризована зона від Донеччини до Херсона: що передбачає план США, – WP      
17:02 10/12
Що послухати: виконавці з Херсонщини та їхня творчість
   
17:01 10/12
В Україні затримали та арештували російське судно, яке вивозило агропродукцію через Крим      
16:59 10/12
За добу унаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 12 людей, пошкоджено будинки та інфраструктуру      
16:58 10/12
Окупанти засудили жителя Каховки до 19 років ув’язнення за «екстремізм»      
16:50 10/12
Таке можливо лише в Херсоні: на ринках продають ялинки, а поруч – кавуни  
 
14:07 09/12
Сальдо хоче передати Білорусі частину Азовського узбережжя - Центр нацспротиву      
14:05 09/12
У Херсоні тимчасово зупинено рух тролейбусів      
14:02 09/12
Пошкоджено будинки, медичний і навчальний заклад: наслідки обстрілів Херсонщини (фото)  
 
13:58 09/12
У 20 років став на захист України: на фронті загинув військовий з Херсону Дмитро Банін. ФОТО  
 
21:32 08/12
На Херсонщині через російські обстріли пошкоджено лікарню, поштове відділення, АЗС: є постраждалі      
21:29 08/12
Борги зростають: на ТОТ Херсонщини люди місяцями не отримують зарплату      
21:28 08/12
Плата за землю у Херсоні не нараховується з 2022 року, - ХМВА      
21:27 08/12
У Херсоні сталася смертельна ДТП за участі працівника поліції      
21:26 08/12
Військовий, який брав участь у боях під Кринками, став повним кавалером Ордену “За мужність”      
21:22 08/12
Депутатка Херсонської міськради вела бізнес на окупованих територіях      
22:14 06/12
Чем керамическая панель отличается от других обогревателей — объясняет ВЕНКОН      
22:35 05/12
Окупанти хочуть вивозити агропродукцію з лівобережжя Херсонщини до Афганістану      
22:34 05/12
На Херсонщині попрощались із загиблим військовим Олексієм Цюхом      
22:28 05/12
Який вигляд має пологовий у Херсоні після російського обстрілу. ФОТО  
 
22:26 05/12
Попри обіцянки Сальдо, на лівобережжі Херсонщини досі не почався опалювальний сезон      
22:24 05/12
Херсонці повертаються в мікрорайон Корабел, де нема світла, газу і води: готують їжу у дворах, у районі є діти      
22:23 05/12
У Херсоні планують облаштувати пункти обігріву      
16:55 04/12
СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
16:42 04/12
Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
16:35 04/12
"Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
 
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    Спиваковский рассказал подробности встречи с Президентом

    Вчера, уже поздно вечером (около 22.30), состоялась долгожданная рабочая встреча Президента Украины Порошенко Петра Алексеевича с избранными от города Херсона народными депутатами Украины – мажоритарщиками, Гордеевым Андреем Анатольевичем, Спиваковським Александром Владимировичем, Хланем Сергеем Владимировичем и Херсонским городским головой Владимиром Миколаенко.

    Спиваковский рассказал подробности встречи с Президентом

    Подробности встречи сообщил в Facebook один из участников мероприятия, Александр Спиваковский.

    "Предметом розмови було обговорення існуючих проблем Херсона окреслених у зверненні Херсонської міської ради до Президента України та пошук шляхів до їх негайного вирішення.
    Насамперед учасники розмови торкнулись болючої теми комунальних тарифів.
    У Президента держави викликала здивування ситуація, за якої жителі Херсона вимушені сплачувати різні суми за надання послуг з теплопостачання, ціни на які відрізняється більш ніж у 1,26 рази.

    Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко доповів, що Постановою НКРЕКП №1171 від 31.03.2015 року встановлено наступні тарифи на теплову енергію для населення з 1 травня 2015 року :
    для ПАТ «Херсонська ТЕЦ» 907,62 грн. за 1 Гкал;
    для КП «Херсонтеплоенерго» - 720, 11 грн. за 1 Гкал.
    Така різниця в тарифах між підприємствами в межах міста призводить до соціальної напруги серед населення та відмову від прийняття теплоносія на будинки та оплату за опалення.



    В серпні та жовтні поточного року керівництво ПАТ «Херсонська ТЕЦ» зверталась до НКРЕКП з проханням скорегувати тариф 2015 року на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії та ввести в дію його з 1 жовтня 2015 року за рахунок зменшення тарифу на теплову енергію для населення з 515,81 грн за 1 Гкал до 476,16 грн. Але до теперішнього часу рішення не прийнято.

    Петро Олексійович був обурений цією ситуацією та доручив профільному Міністру енергетики та вугільної промисловості України Демчишину В.В. негайно розібратись і вирішити існуючу проблему забезпечивши застосування найнижчих економічно обґрунтованих тарифів для споживачів теплової енергії ПАТ «Херсонська ТЕЦ».

    Також Херсонський міський голова Миколаєнко В.О. порушив перед Президентом України питання щодо вирішення проблеми добудови шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег, який має з’єднати житловий район ХБК із мікрорайонами Таврійський і Північний.

    Президент України уважно вислухав доповідь Херсонського міського голови про сьогоднішній стан цього будівництва.

    Так, з метою вирішення нагальних для міста проблем - розвантаження шляхів через перерозподіл транспортних потоків та зменшення загазованості вулиць, ще у грудні 2012 року були розпочаті будівельно-монтажні роботи по будівництву цього шляхопроводу. Замовником робіт виступило управління капітального будівництва обласної державної адміністрації (тепер - управління капітального будівництва міської ради), генеральним підрядником - ВАТ “Херсонський облавтодор”.



    Загальна вартість робіт за цим договором складає майже 185 млн. грн., які залучаються на умовах кредиту під державні гарантії.
    За умовами договору 14 січня 2014 року Херсонським облавтодором, як підрядником, було отримано аванс в сумі понад 55 млн. грн., проте робіт виконано лише на 13,5 млн.
    Тобто майже 41,85 млн. грн. поділось невідомо де.

    Прокуратурою Херсонської області було подано відповідний позов до Господарського суду Херсонської області про стягнення існуючої заборгованості та навіть було отримане позитивне рішення суду першої інстанції. Але далі справа загрузла в апеляційній інстанції.

    А будівництво шляхопроводу стоїть мертво. Проблеми херсонців не вирішуються…

    За результатами наради Президент України доручив Віце-прем'єр-міністру України - Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубку Г.Г. вишукати необхідні кошти для продовження будівництва шляхопроводу у 2016 році.
    А щодо питання розшуку раніше виділених коштів, то воно теж не було залишене без уваги. Президент держави доручив Генеральному прокурору України Шокіну В.М. детально розібратись ким коли та на що були витрачені ці кошти, та прийняти відповідне рішення по кожній особі, яка приймала участь у можливих зловживаннях.
    "


    Президент України Порошенко Петро Олексійович та Херсонський міський голова Миколаєнко Володимир Васильович намітили шля...

    Posted by Alexander Spivakovsky on 5 листопада 2015 р.




    Похожие публикации

    1 комментарий

    Глеб
    чому упустили головне питання, для чого презедент визвав до себе діючого мєра? Презеденту потрібен ручний мєр в Херсоні, і тому Миколаєнко вже з БПП, дуже бистро переметнувся і всмеціло підтримав опонента Тимошенко (тоесть ще раз зрадив не тільки партіїї Батіківщина, а й свому колишньому лідеру) Бридко)



    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    16:14 12/12
    На Херсонщині створять плантацію оливкових дерев: з Греції вже привезли перші саджанці      
    16:11 12/12
    У Каховці на ТОТ Херсонщини забили до смерті місцевого жителя, якого раніше катували росіяни      
    16:09 12/12
    Повідомили про підозру жителю Херсона, який публічно висловлювався на підтримку окупантів      
    16:06 12/12
    Війська РФ зранку обстріляли Херсон та Зеленівку, є поранені      
    14:59 12/12
    Двоє херсонських педагогів отримають щорічну Премію Верховної Ради      
    14:21 12/12
    «єВідновлення». Компенсацію за спільне пошкоджене житло тепер можна отримати без згоди всіх співвласників  
     
    19:37 11/12
    На Херсонському напрямку окупанти масово симулюють хвороби аби уникнути бойових завдань      
    19:36 11/12
    Зеленський про мирний план: українські війська у Херсоні “стоять, де стоять”      
    19:34 11/12
    На Херсонщині незаконна влада продовжує визнавати пусте житло “безхазяйним”, аби заселити військових РФ
       
    19:33 11/12
    Загинув на Херсонщині, рятуючи пораненого командира: захисника з Одещини відзначено орденом «За мужність»      
    19:32 11/12
    Червоний Хрест шукає викраденого в Херсоні іспанського волонтера в російських колоніях      
    19:31 11/12
    Удар по пункту незламності та 4 поранених: як минув день на Херсонщині      
    17:11 10/12
    Окупанти обстріляли Херсонський краєзнавчий музей      

    17:09 10/12
    Демілітаризована зона від Донеччини до Херсона: що передбачає план США, – WP      
    17:02 10/12
    Що послухати: виконавці з Херсонщини та їхня творчість
       
    17:01 10/12
    В Україні затримали та арештували російське судно, яке вивозило агропродукцію через Крим      
    16:59 10/12
    За добу унаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 12 людей, пошкоджено будинки та інфраструктуру      
    16:58 10/12
    Окупанти засудили жителя Каховки до 19 років ув’язнення за «екстремізм»      
    16:50 10/12
    Таке можливо лише в Херсоні: на ринках продають ялинки, а поруч – кавуни  
     
    14:07 09/12
    Сальдо хоче передати Білорусі частину Азовського узбережжя - Центр нацспротиву      
    14:05 09/12
    У Херсоні тимчасово зупинено рух тролейбусів      
    14:02 09/12
    Пошкоджено будинки, медичний і навчальний заклад: наслідки обстрілів Херсонщини (фото)  
     
    13:58 09/12
    У 20 років став на захист України: на фронті загинув військовий з Херсону Дмитро Банін. ФОТО  
     
    21:32 08/12
    На Херсонщині через російські обстріли пошкоджено лікарню, поштове відділення, АЗС: є постраждалі      
    21:29 08/12
    Борги зростають: на ТОТ Херсонщини люди місяцями не отримують зарплату      
    21:28 08/12
    Плата за землю у Херсоні не нараховується з 2022 року, - ХМВА      

    21:27 08/12
    У Херсоні сталася смертельна ДТП за участі працівника поліції      
    21:26 08/12
    Військовий, який брав участь у боях під Кринками, став повним кавалером Ордену “За мужність”      
    21:22 08/12
    Депутатка Херсонської міськради вела бізнес на окупованих територіях      
    22:14 06/12
    Чем керамическая панель отличается от других обогревателей — объясняет ВЕНКОН      
    22:35 05/12
    Окупанти хочуть вивозити агропродукцію з лівобережжя Херсонщини до Афганістану      
    22:34 05/12
    На Херсонщині попрощались із загиблим військовим Олексієм Цюхом      
    22:28 05/12
    Який вигляд має пологовий у Херсоні після російського обстрілу. ФОТО  
     
    22:26 05/12
    Попри обіцянки Сальдо, на лівобережжі Херсонщини досі не почався опалювальний сезон      
    22:24 05/12
    Херсонці повертаються в мікрорайон Корабел, де нема світла, газу і води: готують їжу у дворах, у районі є діти      
    22:23 05/12
    У Херсоні планують облаштувати пункти обігріву      
    16:55 04/12
    СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
    16:42 04/12
    Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
    16:35 04/12
    "Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
     
    Все новости

    Наверх