Херсонський гімнаст Артем Свинцицький здобув «срібло» на змаганнях у Польщі
Артем Свинцицький, учень 7-го класу ліцею №20, здобув срібну медаль на міжнародному турнірі Gymnastic European League у Кракові.
Артем Свинцицький, учень 7-го класу ліцею №20, здобув срібну медаль на міжнародному турнірі Gymnastic European League у Кракові.
Вихованець Херсонської школи вищої спортивної майстерності Іван Корман здобув два срібла на змаганнях з веслування на Кубок Президента в Азербайджані.
Підписуйтесь на наші офіційні сторінки щоб не пропускати важливі новини Херсонщини
Підписатись у Facebook Підписатись у Telegram Не зараз