Зображення: Олександр Прокудін – Telegram
Сьогодні, 23 червня, Україна відзначає День державної служби. У Херсонській області чиновники продовжують виконувати свої обов’язки попри постійну небезпеку, обстріли та загрозу російських дронових атак, залишаючись на своїх робочих місцях.
Державні службовці регіону допомагають громадам і забезпечують функціонування важливих напрямків. Керівництво регіону відзначає відданість і відповідальне ставлення цих працівників до своєї роботи.
«Мені, як керівнику, надзвичайно важливо бачити цю відданість і ставлення до своєї роботи. Коли люди не просто виконують завдання, а щиро переживають за результат і за тих, кому допомагають. Дякую кожному й кожній за сміливість, відповідальність, професіоналізм та щоденну працю задля Херсонщини. Для мене честь працювати поруч із такими людьми», — йдеться у привітанні.
Держслужбовці Херсонщини щодня демонструють сміливість, відповідальність та професіоналізм, працюючи для розвитку та підтримки регіону.
За матеріалами: Олександр Прокудін – Telegram
Коментарів ще немає