Про це сам Сальдо повідомив в ефірі російських ЗМІ.
“Нам не потрібно стільки продуктів, скільки виробляє Херсонська область, тому ми будемо їх постачати в інші регіони росії. Там вже знають наші славетні кавуни та помідори. Все це будемо продавати”, – зазначив Сальдо.
Подібні обіцянки росіяни давали і минулого року, щоправда, тоді пріоритетними ринками для херсонської городини та баштанних культур називався сусідній Крим, а також Краснодарський та Ставропольський край. Проте поява на ринках цих регіонів дешевої херсонської продукції викликала незадоволення місцевих фермерів, що змусило колаборантів знову шукати ринки збуту для херсонських фермерів. Відтепер одним з пріоритетних регіонів для економічного співробітництва Сальдо називає крайню північ російської федерації, зокрема, Якутію.
“Буквально минулого тижня у мене була делегація з Якутської республіки, що приїхала з нами познайомитись і встановити економічні та соціальні зв’язки. Вони кажуть, що хочуть приймати від нас будь-яку сільгосппродукцію. Зараз я налагоджую ці контакти”, – зазначив так званий “губернатор” Херсонщини.Відстань між Херсонською областю та Якутією приблизно 5 тисяч кілометрів, тож не зрозуміло, як Сальдо збирається поставляти туди городину, строк зберігання якої є лише кілька днів після збору. До того ж у самій Якутії 34% населення також працює в галузі сільського господарства. Ті ж овочі вирощують тут в теплицях, тому ніякої екстреної потреби в херсонських помідорах чи кавунах якути на відчувають.
kherson.ipc.org.ua