У Херсонській області окупанти вирішили провести псевдореферендум 27 квітня



У Херсонській області окупанти вирішили провести псевдореферендум 27 квітня

У Херсонській області окупанти вирішили провести псевдореферендум 27 квітняУ Херсонській області російські військові почали активніше готуватися до фейкового референдуму щодо створення “ХНР”.
Окупанти призначили нову дату його проведення – 27 квітня. Раніше вони планували це зробили у травні.

Про це повідомляє оперативне командування “Південь” на сторінці у Facebook.

“Намагаючись прискорити узаконення окупаційної влади, як завжди, нехтують всіма законами і нормами. Те, що референдум призначено серед тижня, у робочий день додатково підкреслює, що волевиявлення місцевого населення загарбників не цікавить, а в заготовленому сценарії відомий результат”, – йдеться у повідомленні.

ТСН

Поділитися:

Схожі новини

Коментарів ще немає