Зображення: Вгору
У Херсоні тимчасово зупинили рух тролейбусів зранку 22 липня 2026 року. Причиною стала відсутність електропостачання, яка виникла внаслідок російських обстрілів. Про це повідомив Ярослав Шанько, начальник Херсонської МВА.
Наразі фахівці досліджують обсяги пошкоджень, спричинених обстрілами. Перебої зі світлом, пошкоджена інфраструктура та нові атаки призводять до затримок і повних зупинок руху громадського транспорту.
До повномасштабного вторгнення в Херсоні функціонували 24 автобусні маршрути та 7 тролейбусних. Станом на зараз місто здатне підтримувати роботу лише 16 автобусних та 4 тролейбусних маршрутів. Маршрути доводиться постійно скорочувати через постійні обстріли.
Ця ситуація безпосередньо впливає на щоденне пересування тисяч херсонців, які користуються громадським транспортом у місті, що регулярно потерпає від російських обстрілів.
За матеріалами: Вгору