У Херсоні підбили підсумки співпраці з Червоним Хрестом за пів року



У Херсоні підбили підсумки співпраці з Червоним Хрестом за пів року

Зображення: Міськрада

Заступниця міського голови Алла Малицька, начальниця управління охорони здоров’я Світлана Кулініч та керівники херсонських медичних закладів зустрілися з очільницею обласної організації Товариства Червоного Хреста Ларисою Марченко.

Слідкуйте за нами:

На зустрічі підбили проміжні підсумки співпраці за перше півріччя 2026 року. Сторони також обговорили подальші напрями взаємодії у сфері охорони здоров’я.

Окрему увагу приділили підтримці медичних закладів громади, розвитку спільних гуманітарних та соціальних ініціатив, допомозі маломобільним мешканцям, а також формуванню пріоритетних проєктів на наступний рік. Учасники зустрічі також обговорили питання доступності медичних послуг, посилення спроможності закладів охорони здоров’я та проведення навчань з домедичної допомоги для працівників різних сфер.

«Надзвичайно важливо, що ми маємо надійних партнерів, які не просто реагують на виклики сьогодення, а разом із нами планують майбутнє. Наше завдання — зробити медичні послуги максимально доступними, якісними та безпечними для кожного жителя громади наскільки це можливо в умовах війни. Саме тому ми цінуємо постійний діалог і спільну роботу з Червоним Хрестом» — Алла Малицька, заступниця міського голови.

Учасники домовилися продовжувати регулярну координацію та спільно працювати над реалізацією ініціатив для підтримки системи охорони здоров’я та жителів громади. Це рішення стосується всіх мешканців Херсонської громади, які потребують медичної та гуманітарної допомоги.

За матеріалами: Міськрада

Схожі новини

Коментарів ще немає