ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

16:55 04/12
СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
16:42 04/12
Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
16:35 04/12
"Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
 
16:34 04/12
У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
16:29 04/12
У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
   
12:47 03/12
Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      
12:45 03/12
Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
 
12:42 03/12
3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
 
12:38 03/12
Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
12:33 03/12
Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
 
12:32 03/12
ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
12:30 03/12
Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
12:29 03/12
“Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      
14:24 02/12
ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
12:29 02/12
На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
12:28 02/12
Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
12:27 02/12
У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
12:16 02/12
Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
12:03 02/12
У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      
12:02 02/12
Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
20:03 01/12
Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
17:06 01/12
Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
16:35 01/12
У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
16:32 01/12
Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
16:31 01/12
На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
16:29 01/12
Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      
16:27 01/12
Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
16:26 01/12
Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
16:01 30/11
Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
18:05 28/11
“Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
 
18:03 28/11
В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
18:01 28/11
Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
18:00 28/11
Херсонська МВА розширила програму підтримки: звільнені з полону військові та їхні родини отримуватимуть по 30 тисяч гривень      
17:58 28/11
Окупаційній ректорці херсонського вишу повідомили про підозру у колабораціонізмі  
 
17:55 28/11
Херсонка, яку окупанти вбили разом з її 6-річним сином, працювала медсестрою у міській лікарні      
17:53 28/11
Окупанти вдарили по Херсону: у місті вибухи, мешканців попередили про перебої з подачею світла та води      
15:38 28/11
Анализ и экспертиза строительных материалов: особенности, задачи, оборудование      
11:30 28/11
Історія «Любарта»: від дфтг до бригади корпусу «Азов»  
 
11:20 28/11
Замість руїн — центр життя: презентували проєкт сучасної школи на Херсонщині  
 
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    Перевізники влаштували скандал на прес-конференції в Херсоні

     

    Скликавши прес-конференцію у ПК «Новий день», директори кількох херсонських підприємств-перевізників одразу попередили - прагнуть діалогу з громадськістю. Але діалогу не те, що не вийшло, вибухнув скандал, передає ПІК.
    Маршрутні боси облаяли журналістів та активістів, тільки-но посипалися претензії в бік роботи міських автобусів. Та про все - по черзі.

    А як все добре починалося...

    Спочатку все було культурно. Перед журналістами виступив представник Всеукраїнської асоціації автоперевізників Євген Васильєв. Він довів позицію перевізників - у Херсоні необхідно приймати новий тариф на проїзд у маршрутному транспорті, оскільки працювати їм стає нерентабельно. Подорожчали паливо і запчастини, «мінімалка» піднялася, то ж збільшилися й витрати у транспортників, а компенсацій перевізникам ніяких нема.

    «Якщо замовник перевезень диктує правила щодо цін на проїзд, то існує така норма закону як компенсація різниці в тарифах. Сьогодні цього нема. Законом України «Про автомобільний транспорт» передбачена оплата пільгових перевезень, тобто відшкодування витрат перевізника за пільгові перевезення. Сьогодні цього також нема». - зазначив Євген Васильєв.

    Кого хазяїн маршруток вважає віслюками?

    Далі слово надали самим перевізникам. Традиційно різким у висловлюваннях був власник фірми «Ремпобуттехніка» Валерій Сивак. Чоловік відкрито заявив - якщо тариф найближчим часом не буде підвищено, перевізники поставлять маршрутки і не вийдуть на роботу, при цьому чоловік не приховує - заповітні 5 гривень за проїзд якості перевізному сервісу в Херсоні не додадуть.
    «Оця цифра 5 гривень - той мінімум, який необхідний для того, щоб ми стабілізувалися, підготувалися до зими, пройшли цю зиму й почали якийсь рух вперед. Напевно, вже можна буде подумати і про якесь кредитування, але треба спочатку вилізти звідти, де ми знаходимося. Але якщо ми сьогодні піднімемо ціни, це не означає, що завтра вже кисільні береги будуть. Нам сьогодні вигідніше зупинитися й не працювати і відпустити людей у неоплачувану відпустку. От до цього ми, скоріше за все. і прийдемо, якщо ситуацію не змінити. Ну, слухайте, ну якась така впертість, я навіть не бачив, щоб віслюки так упиралися», - каже він.

    Прихильник транспортних методик КПРС...

    На запитання, як перевізники рахують пасажиропотік. адже це вкрай важливо для вирахування коефіцієнту рентабельності наданих послуг, Валерій Сивак відповів - точно не завдяки квиткам за проїзд. На його думку, найдієвішу методологію придумали за радянських часів і за неї нічого кращого досі нема.
    «У радянські часи було введене поняття «фіксована виручка», тоді з цього питання була прийнята постанова ЦК КПРС і сьогодні цей метод найпрогресивніший і прогресивний. Є таке поняття «закрита фотографія робочого часу». Тобто, водій не знає, що його рахують, а ми дивимося скільки він пасажирів перевіз, скільки пільговиків і т.д. А квитки, та навіть якщо Тх видати всім і поставити біля кожного міліціонера, якщо поставимо по одному міліціонеру, буде виручка вдвічі менша, якщо по два міліціонера, утричі менша, ділитися будуть. Що стосується здачі виручки, періодично раз на тиждень ми рахуємо пасажиропотік на маршруті. І ми знаємо, скільки пасажирів ми перевезли, хоча популярна думка, що перевізники не цього знають. Мене запитують, як ви це робите? А я кажу - сьогодні навчання платне, заплатіть, я розповів. Ну я жартую», -зазначив пан Сивак.

    Проект рішення про новий тариф - голий?

    Слова попросив член виконкому Херсонської міської ради Дмитро Харланов. Він зазначив, що на засідання виконкому хочуть винести проект про підвищення вартості проїзду, в якому немає нічого конкретного стосовно поліпшення якості перевезень. То ж члени виконкому гадки не матимуть, за що голосуватимуть.
    «Наскільки мені відомо, перевізники зустрічалися з депутатами. Управління транспорту озвучило, що можна зробити тариф 4 гривні, можна зробити тариф 5 гривень, залежно від кілометражу. До 12 км - 4 гривні, після 12 км - 5 гривень. Врешті-решт перевізники погодилися з цим, але в існуючому проекті рішення цього моменту нема. Також перевізники ішли на те. що на період навчального року пільги отримуватимуть діти 6-14 років. Але у проекті рішення цього пункту також немає. Як немає й про те, що пасажирів возитимуть до 22-ї години. І коли виноситься голий проект рішення про те. що підвищимо тариф, але нічого взамін не отримаємо, мені складно приймати рішення. Також мені складно його приймати, коли ви дали розрахунок тарифу 8-9 гривень, практично всі, а хочете, щоб прийняли 5-ть. Тобто, працюватимете у збиток? Ну ми ж всі розумні люди», - пояснив Харланов.
    Після цього члена виконкому перевізники звинуватили в тому, що він нічого не тямить у транспортних питаннях і. мовляв, обстоює інтереси якоїсь партії.

    Членів Робочої групи не запросили

    З кожною хвилиною атмосфера у прес-клубі напружувалася - на всі запитання перевізники лише пхикали, повторюючи «Завтра мы просто станем и будете ходить пешком». Такої поведінки не витримала активіст та аудитор Ірина Зоря, яка перебувала у складі Робочої групи з вивчення роботи маршрутного транспорту в Херсоні. За словами жінки, протягом трьох місяців, скільки працювала група, більшість перевізників так і не знайшли часу, щоб надати дані про свою діяльність для того, щоб їх вивчив тимчасовий орган.
    «На сьогоднішню зустріч нас не запросили, вони не вважають це доцільним, меморандум, який готувався і відкритий був увесь цей період. Всі ці ваші складнощі ми знаємо, економічні питання ми вивчали, я сертифікований аудитор вже багато років, у ваших цифрах добре розуміюся, бачила висновки і прорахований пасажиропотік, який дуже різниться з вашими ж даними. Я не хочу бути присутньою на цьому цирку, тому що ви до сих пір висновок не зробили, що треба з громадою домовлятися і покращувати ці всі моменти перевезення в тій ситуації, яка склалася», - зазначила Ірина Зоря і вийшла з приміщення прес-клубу.
    Інші активісти, присутні на прес-конференції, зазначили, що перевізники проігнорували меморандум щодо покращення якості перевезень, який підготувала громадськість. На що керівники маршрутних фірм відповіли - підписувати всіляку маячню вони не збираються.

    І взагалі - винні самі пасажири!

    Обгрунтованих розрахунків, чому ж саме необхідно підвищувати проїзд у Херсоні, маршрутники так і не оприлюднили. Нерентабельно - і все. Зате господарі автобусів просять звернути увагу, що хамлять не лише водії, а й пасажири...
    «От маршрутники такі-сякі, от водій там десь нагрубив. А пасажири? Хоч одного пасажира покарали, хоча б одному сказали, що він не правий, що він порвав салон, що він на водія накинувся, що він лобове скло розбив, бо він нетверезий», - зазначив директор фірми «Корнет-Стиль» Станіслав Зубревський.

    Жодної конкретної відповіді

    «Маршрутна» прес-конференція тривала понад годину, але жодної конкретної відповіді журналісти так і не почули. Ну а в кінці заходу спалахнув скандал, який херсонці не припиняють обговорювати у соцмережах. надто вже неочікуваною виявилися реакція перевізника на звичайну критику щодо сервісу в міських маршрутках. Відповідь була у стилі 90-х...

    Маршрутки

    Опубликовано Екатериной Пономаренко 21 сентября 2017 г.
    Марина Савченко




    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    16:55 04/12
    СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
    16:42 04/12
    Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
    16:35 04/12
    "Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
     
    16:34 04/12
    У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
    16:29 04/12
    У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
       
    12:47 03/12
    Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      
    12:45 03/12
    Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
     
    12:42 03/12
    3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
     
    12:38 03/12
    Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
    12:33 03/12
    Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
     
    12:32 03/12
    ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
    12:30 03/12
    Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
    12:29 03/12
    “Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      

    14:24 02/12
    ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
    12:29 02/12
    На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
    12:28 02/12
    Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
    12:27 02/12
    У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
    12:16 02/12
    Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
    12:03 02/12
    У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      
    12:02 02/12
    Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
    20:03 01/12
    Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
    17:06 01/12
    Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
    16:35 01/12
    У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
    16:32 01/12
    Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
    16:31 01/12
    На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
    16:29 01/12
    Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      

    16:27 01/12
    Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
    16:26 01/12
    Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
    16:01 30/11
    Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
    18:05 28/11
    “Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
     
    18:03 28/11
    В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
    18:01 28/11
    Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
    18:00 28/11
    Херсонська МВА розширила програму підтримки: звільнені з полону військові та їхні родини отримуватимуть по 30 тисяч гривень      
    17:58 28/11
    Окупаційній ректорці херсонського вишу повідомили про підозру у колабораціонізмі  
     
    17:55 28/11
    Херсонка, яку окупанти вбили разом з її 6-річним сином, працювала медсестрою у міській лікарні      
    17:53 28/11
    Окупанти вдарили по Херсону: у місті вибухи, мешканців попередили про перебої з подачею світла та води      
    15:38 28/11
    Анализ и экспертиза строительных материалов: особенности, задачи, оборудование      
    11:30 28/11
    Історія «Любарта»: від дфтг до бригади корпусу «Азов»  
     
    11:20 28/11
    Замість руїн — центр життя: презентували проєкт сучасної школи на Херсонщині  
     
    Все новости

    Наверх