ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

21:58 08/06
На Херсонщині запланували будівництво сміттєсортувального комплексу      
21:52 08/06
Окупанти обіцяють аграріям субсидію, яку через посуху… заберуть      
20:56 08/06
Борщ з історією. Як вистава «Кицька на спогад про темінь» знову зворушила Херсон  
 
20:51 08/06
Окупанти запрошують туристів відпочити на Сиваші       
18:55 08/06
"Вони безжальні". Розповідь жінки, яка побувала у російській катівні в окупованому Херсоні      
18:19 08/06
Унаслідок обстрілу російських військ постраждала будівля одного з освітніх закладів Херсона      
17:54 08/06
Російські силовики відкрили кримінальну справу проти чиновників окупаційного уряду та “Херсонобленерго” на ТОТ Херсонщини       
16:59 08/06
Українцям можуть почати відключати мобільний зв’язок: коли, як і навіщо це робитимуть      
16:21 08/06
 В окупантів дефіцит боєприпасів на Херсонському напрямку, - АТЕШ      
15:46 08/06
"Його тіло гниє". Батьки засудженого у РФ волонтера з Херсона Миколи Петровського розповіли про його стан здоров'я
 
15:40 08/06
На окупованій Херсонщині утискають російську мову?      
14:52 08/06
Подарунок, борг чи допомога: що писати у призначенні платежу та не отримати штраф      
14:41 08/06
Ворог обстріляв Антонівку на Херсонщині, поранена жінка      
14:32 08/06
Російські окупанти обстріляли ще один медичний заклад у Херсоні      
13:59 08/06
На ТОТ Херсонщини немає вакцини від сказу — активісти "Жовтої Стрічки"      
13:37 08/06
Юлію Караулову, яка з ПФУ перейшла до окупаційного пенсійного фонду Херсонщини, засудили на десять років з конфіскацією майна      
13:34 08/06
У Бериславському районі триває робота мобільного аптечного пункту      
11:58 08/06
Окупаційний суд поновив звільненого заступника гауляйтера Каховки       
11:56 08/06
Внаслідок російських обстрілів постраждали 15 мирних жителів Херсонщини, є загиблі цивільні: слідчі поліції документують наслідки воєнних злочинів рф  
 
11:50 08/06
Депутат Херсонської міськради продовжує переховуватися від українського правосуддя      
11:46 08/06
Окупанти на Херсонщині продовжують красти на будівництві      
10:28 08/06
Суд продовжив арешт “заступнику гауляйтера” Херсона, якого затримали в Києві       
10:23 08/06
Куди російський «патріотизм» для школярів зникає під час літніх канікул?  
 
09:26 08/06
Окупанти тричі намагалися штурмувати позиції ЗСУ на Херсонському напрямку       
09:20 08/06
Генічеські підприємці все ще сподіваються, що окупанти відбудують спалене      
08:56 08/06
65 тисяч не лише для айтішників: українцям показали список найкращих зарплат та вакансій      
08:44 08/06
Один цивільний поранений внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області      
08:42 08/06
У Херсонській громаді діятиме оновлений режим світломаскування      
08:39 08/06
В Україні скасують 50 копійок: що буде замість них      
08:19 08/06
Яке сьогодні, 8 червня, свято — все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити      
08:15 08/06
На Херсонщині за добу через російські удари загинула людина, дев'ятеро - поранені      
08:00 08/06
Більше жодних черг за посилками: Укрпошта вела нове правило      
23:24 07/06
Смакували рибою та збирали гроші для військових. В Одесі відбувся благодійний фестиваль "Херсонський пузанок"
 
23:18 07/06
Росіяни вигадали підлий спосіб полювання на рятувальників в Херсоні, - військовий      
22:20 07/06
Внаслідок обстрілу РФ Білозерки на Херсонщині загинула жінка, поранені двоє людей      
20:49 07/06
Понад 95 мільйонів планують витрати на ремонт автодороги на Херсонщині      
20:45 07/06
Війська РФ атакували дроном будинок у Центральному районі Херсона      
20:41 07/06
На окупованому лівобережжі масово штампують кримінальні справи      
19:46 07/06
Бухгалтерку Юлію Куруніну засудили за керівну посаду в окупаційній адміністрації Херсона на десять років тюрми з конфіскацією майна      
Все новости

Архив публикаций

«    Июнь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
СПЕЦТЕМЫ


    Олександр Адамчик: «Херсонщина отримує на ремонт доріг менше коштів, ніж інші регіони, але робить навіть більше»

    Заступник голови ОДА Олександр Адамчик в ефірі телеканалу «Скіфія» «Від першої особи» розповів про те, як ремонтуються дороги області та над чим наразі працюють в адміністрації.

    Зокрема, Олександр Адамчик курує такі напрямки, як дорожня інфраструктура та ЖКГ.

    — Коли я був по іншу сторону барикад, я також був невдоволений дорогами, їх станом, критикував тих, хто ними займається. Але коли я опинився на місці тих, кого критикував, і хто ці дороги робить, то я вам скажу: дорожник – не просто професія. Ці люди підтримують життєдіяльність економіки України хоча б на тому рівні, який зараз є. Те, що зараз хлопці з Укравтодору роблять для того, щоб наші дороги були проїзними, дійсно варте поваги.

    Так, за його даними, станом на 2004 рік на утримання та обслуговування доріг Херсонщини виділялося 240 млн грн на рік. В цьому році на утримання доріг область отримала 60 млн грн.

    — Херсонщина отримує на ремонт доріг менше коштів, ніж інші регіони, але робить навіть більше за інших. Я пропоную кожному проїхати до Запорізької чи Дніпропетровської чи Миколаївської областей і порівняти. Нам є чим пишатися, -- відзначив Адамчик.

    На питання про пріоритетні напрямки дорожньої роботи заступник голови адміністрації відповів:

    — Наші основні напрямки – це курортні. До Залізного Порту, Скадовську, Лазурного, по відношенню до Генічеська. Так, наприклад, дорога від Олешок до Голої Пристані: в тому році вона отримала 6 км нового покриття, в цьому році запланований аналогічний відрізок, роботи завершені вже на 90%. В наступному році ми доведемо цю ділянку до розвилки на Залізний Порт, Лазурне та Скадовськ.

    Із приводу стану доріг, що ведуть на курортні зони Херсонщини, їх завантаженості на літній період та незручності, що через це виникають у гостей регіону, заступник голови ОДА Олександр Адамчик висловився наступним чином:

    — Нам приносять новини, де говориться про кілометрові пробки і як люди невдоволені. Я відношуся доволі прискіпливо до цього, це питання честі. Я одразу сів до авто і проїхав по тій ділянці шляху. Перед цим розглядали один варіант із керівником дорожньої служби, а саме: повісити, скажімо, білборд до повороту на дорозі на Залізний Порт та Скадовськ із вказівкою про те, як можна об’їхати. Але коли я постояв сам на тій ділянці в авто дві хвилини, зрозумів: зараз ми витратимо купу часу, щоб перевчити людей абощо. Ті дві хвилини, які там стоять люди, не критичні. Для киян, які живуть в пробках, це взагалі не проблема. Ситуації по типу такої часто є фейком.

    Основним джерелом фінансування ремонту доріг, за словами Адамчика, є усе ж держбюджет. Пов’язане це перш за все із витратами на матеріали для ремонту – і мова, перш за все, про поточний, тобто ямковий, а не капітальний ремонт.

    — Область сама не в змозі зробити ці дороги. Перевиконання обласного бюджету складає усього 9 млн грн – це приблизно 1 км дороги. З іншого боку є інші дуже важливі проблеми, наприклад, питання онкохворих, дитячі садочки, тощо. Список безкінечний. Отже, по-перше, це кошти державні, по-друге, місцеві – деякі райони (наприклад, Олешківський та Голопристанський) приймають активну участь у співфінансуванні, до 10% участі. Білозерський район виконав у цьому році співфінансування на суму у 8 млн грн, у тому році – Олешківський район на 7 млн грн. Є дороги, які робляться за рахунок бюджетів сільських рад. Між тим, не кожен сільський голова розуміє, що потрібно ремонтувати не тільки дороги у самому селі, а й ті, що до нього ведуть. Кажуть: «Це на моя парафія». Деколи не хочеться використовувати кошти сільської ради головам, але я скажу – ми нікому не відмовляємо у співфінансуванні.

    Ви знайшли 200-300 тисяч – попросіть в області, ми знайдемо ще 300-400 тисяч, на ці кошти ви зможете достойно відремонтувати ці дороги. Треба зараз вберегти дороги, що ідуть до населених пунктів, інакше вони стануть непридатними.

    Щодо критики роботи дорожників зі сторони влади Адамчик зазначив – зауваження є, а перевірки ще більш прискіпливі, ніж торік. Але заступник голови адміністрації відзначає: більшає кількість неправдивих повідомлень про поганий ремонт.

    — Приїхала нещодавно одна людина до адміністрації, з проплаченими журналістами та телеканалами: «Дороги в Олешківському районі засипають відсівом, а по документам Укравтодору туди витрачено 40 млн гривень». Це була ділянка, на який тільки виділили 40 млн, ще не освоїли. І відсів засипають поверх бітумної емульсії, аби колеса її не вивертали. А люди прийшли і зробили картинку. І таких ситуацій вистачає.

    kherson.ua.city

     





    Похожие публикации

    1 комментарий

    Анатолий
    Адамчик! Вы когда "ездили" по ул. Перекопской в своем родном(!) городе?!
    Когда "проскачите" по почти ЦЕНТРАЛЬНОЙ УЛИЦЕ ГОРОДА(!) , вот тогда
    сразу и начнете "пишатись" КАЧЕСТВОМ ДОРОГ!
    А в стреднем, температура в больнице 36.6 = НОРМАЛЬНО!
    КАМАЗЫ на пр. Ушакова не застряют, занчит "мы у эуропі"!



    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    21:58 08/06
    На Херсонщині запланували будівництво сміттєсортувального комплексу      
    21:52 08/06
    Окупанти обіцяють аграріям субсидію, яку через посуху… заберуть      
    20:56 08/06
    Борщ з історією. Як вистава «Кицька на спогад про темінь» знову зворушила Херсон  
     
    20:51 08/06
    Окупанти запрошують туристів відпочити на Сиваші       
    18:55 08/06
    "Вони безжальні". Розповідь жінки, яка побувала у російській катівні в окупованому Херсоні      
    18:19 08/06
    Унаслідок обстрілу російських військ постраждала будівля одного з освітніх закладів Херсона      
    17:54 08/06
    Російські силовики відкрили кримінальну справу проти чиновників окупаційного уряду та “Херсонобленерго” на ТОТ Херсонщини       
    16:59 08/06
    Українцям можуть почати відключати мобільний зв’язок: коли, як і навіщо це робитимуть      
    16:21 08/06
     В окупантів дефіцит боєприпасів на Херсонському напрямку, - АТЕШ      
    15:46 08/06
    "Його тіло гниє". Батьки засудженого у РФ волонтера з Херсона Миколи Петровського розповіли про його стан здоров'я
     
    15:40 08/06
    На окупованій Херсонщині утискають російську мову?      
    14:52 08/06
    Подарунок, борг чи допомога: що писати у призначенні платежу та не отримати штраф      
    14:41 08/06
    Ворог обстріляв Антонівку на Херсонщині, поранена жінка      

    14:32 08/06
    Російські окупанти обстріляли ще один медичний заклад у Херсоні      
    13:59 08/06
    На ТОТ Херсонщини немає вакцини від сказу — активісти "Жовтої Стрічки"      
    13:37 08/06
    Юлію Караулову, яка з ПФУ перейшла до окупаційного пенсійного фонду Херсонщини, засудили на десять років з конфіскацією майна      
    13:34 08/06
    У Бериславському районі триває робота мобільного аптечного пункту      
    11:58 08/06
    Окупаційний суд поновив звільненого заступника гауляйтера Каховки       
    11:56 08/06
    Внаслідок російських обстрілів постраждали 15 мирних жителів Херсонщини, є загиблі цивільні: слідчі поліції документують наслідки воєнних злочинів рф  
     
    11:50 08/06
    Депутат Херсонської міськради продовжує переховуватися від українського правосуддя      
    11:46 08/06
    Окупанти на Херсонщині продовжують красти на будівництві      
    10:28 08/06
    Суд продовжив арешт “заступнику гауляйтера” Херсона, якого затримали в Києві       
    10:23 08/06
    Куди російський «патріотизм» для школярів зникає під час літніх канікул?  
     
    09:26 08/06
    Окупанти тричі намагалися штурмувати позиції ЗСУ на Херсонському напрямку       
    09:20 08/06
    Генічеські підприємці все ще сподіваються, що окупанти відбудують спалене      
    08:56 08/06
    65 тисяч не лише для айтішників: українцям показали список найкращих зарплат та вакансій      

    08:44 08/06
    Один цивільний поранений внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області      
    08:42 08/06
    У Херсонській громаді діятиме оновлений режим світломаскування      
    08:39 08/06
    В Україні скасують 50 копійок: що буде замість них      
    08:19 08/06
    Яке сьогодні, 8 червня, свято — все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити      
    08:15 08/06
    На Херсонщині за добу через російські удари загинула людина, дев'ятеро - поранені      
    08:00 08/06
    Більше жодних черг за посилками: Укрпошта вела нове правило      
    23:24 07/06
    Смакували рибою та збирали гроші для військових. В Одесі відбувся благодійний фестиваль "Херсонський пузанок"
     
    23:18 07/06
    Росіяни вигадали підлий спосіб полювання на рятувальників в Херсоні, - військовий      
    22:20 07/06
    Внаслідок обстрілу РФ Білозерки на Херсонщині загинула жінка, поранені двоє людей      
    20:49 07/06
    Понад 95 мільйонів планують витрати на ремонт автодороги на Херсонщині      
    20:45 07/06
    Війська РФ атакували дроном будинок у Центральному районі Херсона      
    20:41 07/06
    На окупованому лівобережжі масово штампують кримінальні справи      
    19:46 07/06
    Бухгалтерку Юлію Куруніну засудили за керівну посаду в окупаційній адміністрації Херсона на десять років тюрми з конфіскацією майна      
    Все новости

    Наверх