Тенісистка з Нової Каховки перемогла другу “ракетку” Росії



Тенісистка з Нової Каховки перемогла другу “ракетку” Росії

Тенісистка з Нової Каховки Ангеліна Калініна здобула перемогу у змаганнях з другою “ракеткою” Росії Веронікою Кудерметовою.

Слідкуйте за нами:

Про це повідомляє Укрінформ.

Тепер українка вперше за свою кар’єру зіграє у фіналі турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) – Internazionali BNL d’Italia – у Римі (Італія) з призовим фондом $3,5 млн.

Матч з росіянкою тривав майже 3 години. Фінал турніру відбудеться 21 травня у Римі.

Нагадуємо, що херсонка стала переможницею Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

Джерело – Мост

Поділитися:

Схожі новини

Коментарів ще немає

×

🌊 Херсон живе.
Залишайтесь в курсі!

Підписуйтесь на наші офіційні сторінки щоб не пропускати важливі новини Херсонщини

Підписатись у Facebook Підписатись у Telegram Не зараз