
Український суд оголосив вирок жительці Херсонщини, яка погодилась обійняти керівну посаду у незаконній «службі цивільної оборони». Жінку заочно визнали винною у зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі.
Про це повідомляє пресслужба Херсонської облпрокуратури.
Встановлено, що не пізніше грудня 2022 року засуджена добровільно обійняла посаду так званого «заступника начальника відділу моніторингу, моделювання та організації проведення превентивних заходів центру управління в кризових ситуаціях» у структурі окупаційного органу, створеного на базі псевдоутворення «ГУ МЧС росії по Херсонській області».
Вироком суду жінці призначено покарання у виді 13 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та державного управління, місцевого самоврядування, правоохоронних органах, а також займатися правоохоронною діяльністю строком на 13 років.
Вирок ухвалено заочно, його виконання розпочнеться з моменту фактично затримання жінки.
Фото: depositphotos.com.
Джерело – Гривна