Двох українських митців номіновано на “дитячу Нобелівську премію”



Двох українських митців номіновано на “дитячу Нобелівську премію”

Двох українських митців номіновано на “дитячу Нобелівську премію”

Про це йдеться на сторінці Національної бібліотеки для дітей у мережі “Фейсбук”:

“Національна секція IBBY повідомляє радісну новину: подано номінантів від України на найпрестижнішу премію дитячої літератури – Міжнародну премію імені Г.К. Андерсена – 2022, яку називають також Нобелівською премією у сфері дитячої літератури.

Цьогоріч ми вболіватимемо за відому українську дитячу письменницю, поета, перекладача і просто чудову людину Галину Малик та неймовірно талановитого, стильного, відомого далеко за межами України художника Костя Лавра!

Чекаємо квітня 2022 року, коли відбудеться урочисте оголошення лауреатів Премії”, – йдеться у повідомленні.

На фото – ілюстрація Костя Лавра.

Джерело – Вгору

Поділитися:

Схожі новини

Коментарів ще немає