СБУ підтвердила затримання соратника Кіріла Стремоусова Павла Ткаченка. Про це йдеться у телеграм-каналі Служби безпеки України.

Нагадаємо, про це МОСТ писав минулого тижня.

“Завдяки спецоперації СБУ вдалося виманити колаборанта, який інформував окупантів про функціонування військових і правоохоронців”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Затримання відбулося ще в кінці квітіня, але його тримали у таємниці.

Павло Ткаченко – колишній співробітник СБУ.  У 2019 році за активної участі місцевих правоохоронців команду Стремоусова завели на КП «Херсонкомунтранссервіс», директором якого і призначили Ткаченка.

Майже два роки Ткаченко і все оточення Кулешова фінансували свою діяльність, та своїх покровителів з прокуратури та поліції, за рахунок комунального підприємства.

У 2020 році Ткаченко, як і Кулешов, балотувалися до міської ради від карлікової партії Херсонці.

Після початку повномасштабного вторгнення та окупації Херсона Ткаченко залишився у Херсоні і відчував себе впевнено, тоді як інших колишніх СБУшників затримували і відправляли на підвал.

При цьому, у команді Стремоусова Павло Ткаченко грав роль «проукраїнського активіста», тоді як вбитий нещодавно Кулешов грав роль нейтральної людини.

Підозру Павло Ткаченко отримав по статті 111 ККУ «Державна зрада».