ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

15:38 24/04
Окупанти викрали картину херсонського художника Кравченка та тримають її у Криму      
15:29 24/04
Театральна діячка Альона Мовчан отримала грант Президента України      
15:00 24/04
Херсон і мародери: від розграбування «Фабрики» у 2022 році до червоних зон нині – нічого не змінилося?      
14:55 24/04
“Росіяни були в шоці, що вони нас залякують, а ми все одно ходимо і робимо свою роботу”. Розмова з начальником Костянтинівської СВА Олексієм Кільдеровим      
14:50 24/04
Сили оборони уразили дронами базу ФСБ окупантів на лівобережжі Херсонщини      
14:39 24/04
Жителя Херсонщини, який ймовірно підпалив автомобіль військового та зберігав вдома зброю, взяли під варту      
14:25 24/04
Станіславська сільрада витратить 205 тис. грн на ремонт службового авто      
14:15 24/04
Оголосили про підозру директорці підприємства, яка продавала паливо окупаційній владі      
14:14 24/04
З Херсонської громади поліція евакуювала жінку та 16-річного сина: їх будинок пошкоджений через обстріл РФ      
14:03 24/04
Ходив по вулиці з гранатою та підпалив авто військового: жителю Білозерської громади повідомили про підозру      
13:39 24/04
Російські військові обстріляли Комишани поблизу Херсона: поранена жінка      
13:39 24/04
Російські військові обстріляли Комишани поблизу Херсона: двоє поранених      
13:36 24/04
З російського полону звільнили 193 українських захисників      
13:19 24/04
Війська РФ сьогодні тричі хотіли просунутися на Херсонщині, – Генштаб      
13:13 24/04
Управління СБУ Херсонщини розслідує справу щодо фігуранта матеріалу "Вгору" Дмитра Афанасіаді      
13:00 24/04
До 20 градусів тепла вдень і заморозки вночі: погода у вихідні на Херсонщині      
12:40 24/04
Працюють на агресора: підозра двом окупаційним «депутатам» Херсонщини      
12:35 24/04
У МВА закликають обмежити рух у передмісті Херсона через посилення дронових атак      
12:27 24/04
На Херсонщині призупинено розгляд понад тисячі заяв щодо зруйнованого житла      
12:25 24/04
Жителі Херсона можуть отримати аварійно-ремонтні набори від Благодійної організації Save Ukrainians      
12:23 24/04
Жителів Херсонської громади просять обмежити пересування в районі Інженерного та Зеленівки      
12:22 24/04
Обрались до окупаційних "рад": двом жителям Херсонщини заочно оголосили підозру у колабораціонізмі      
12:18 24/04
У Херсонській МВА хочуть змінити межі села Степанівка      
12:00 24/04
У Херсоні ліквідовують наслідки сильного вітру. Скільки надійшло заявок?      
11:49 24/04
“Вірю, що вона знайдеться”. Херсонка майже пів року не втрачає надії знайти свою улюбленицю Жужу      
11:29 24/04
У Херсоні масово анулюють дозволи на розміщення зовнішньої реклами      
11:17 24/04
У Вашингтоні встановили інсталяцію з 20 тисяч іграшок на підтримку викрадених Росією українських дітей      
10:59 24/04
На Дніпропетровщині загинув боєць з Херсонської області      
10:57 24/04
У Херсоні поліція затримала громадянина Узбекистану, який незаконно перебував в Україні      
10:46 24/04
Яка погода очікується в Херсоні та області 25 квітня 2026 року?      
10:41 24/04
Викладачка ХДУ увійшла до складу журі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика      
10:26 24/04
Запрошуємо читачів “Вгору” на лекцію Херсонський кіноандеграунд      
10:06 24/04
Повалені вітром дерева заблокували тротуари й дороги: у Херсоні ліквідовують наслідки негоди      
10:00 24/04
Ексрадник Мангера програв вибори до Ради ветеранів при Мінветеранів      
10:00 24/04
Майбутнє Херсонщини: невтішний прогноз від ексочільника регіону – невже все так погано?      
09:52 24/04
Оголошено вирок окупаційній очільниці села Качкарівка Бериславського району      
09:50 24/04
У Херсоні внаслідок російської атаки постраждало троє волонтерів      
09:46 24/04
Росіяни вбили ще двох жителів Херсонщини      
09:43 24/04
У Білозерській громаді на Херсонщині внаслідок обстрілу РФ загинули чоловік та жінка      
Все новости

Архив публикаций

«    Апрель 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
СПЕЦТЕМЫ


    Вартість укриття для школи-садка Кочубеївської громади вже перевалила за 30 млн грн: днями уклали додатковий контракт

    Орлівський навчально-виховний комплекс Кочубеївської громади днями замовив додаткові послуги у підрядника, який ще з 2024 року розпочав будівництво у закладі укриття. Вартість додаткового свіжого контракту – майже 7 млн гривень, а сума, за яку минулого року домовились побудувати шкільне укриття – 29 млн гривень.

    Договір про додаткові роботи з будівництва укриття опублікували на Рrozorro 22 грудня цього року. Сума за контрактом – 6 843 092 гривні. Закупівля проводилась без використання електронної системи (тобто без конкурентів) за кошти Ukraine Facility.

    Довідково. Ukraine Facility — це масштабна фінансова програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку України протягом 2024-2027 років.

    Замовник – Орлівський навчально-виховний комплекс так пояснив проведення закупівлі без конкурентних торгів: «Виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та/або здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю».

    Відмітимо, що основний договір з підрядником уклали у жовтні 2024 року. Фірма-переможець – ТОВ ВКФ «Будком» тоді виступила з пропозицією у 29 224 712 гривні. Але, судячи з усього цієї суми виявилось недостатньо, тому цього року з компанією уклали додатковий контракт на майже 7 млн гривень.

    Такий вигляд Орлівський навчально-виховний комплекс мав до великої війни. Фото зі сторінки Кочубеївської громади, 2019 рік.


    У 2018 році у закладі саме здійснили перекриття даху та замінили вікна на металопластикові. А у 2019 році перед центральним входом навчального комплексу уклали нову тротуарну плитку, адже на шкільному подвір’ї раніше проводили шкільні урочисті заходи.


    Варто зазначити, що про це довготривале будівництво на початку цього навчального року згадували українські високопосадовці, зокрема міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

    Перший на своїй сторінці у Фейсбук зазначив, що: «Орлівський навчально-виховний комплекс «Школа — дитячий садок» має на 150 місць і прийме 198 учнів. Тут облаштовано просторі класи зі зручними меблями, мультимедійним обладнанням, медичні кабінети, буфети, місця для відпочинку, кімнати для дошкільнят і сучасні санітарні приміщення».

    А прем’єр-міністерка за результатами візиту на Херсонщину відмітила, що станом на вересень цього року у Херсонській області вже працюють 8 шкіл з укриттям, а ще три добудують до кінця 2025 року.

    Ще трохи відомостей про нинішній стан Орлівського навчально-виховного комплексу, зокрема будівництва у ньому укриття, 11 грудня цього року надала Херсонська ОВА. Підбиваючи підсумки відновлення та розвитку Кочубеївської громади, в ХОВА зазначили, що «для безпеки учнів та педагогів в одному з навчальних закладів громади збудовано нову захисну споруду цивільного захисту. Вартість проєкту — понад 34,8 млн грн коштом державного бюджету. Додатково заклад обладнали сучасною системою відеоспостереження та металодетектором за підтримки міжнародної організації CIVIC». Можемо припустити, що мова йде про Орлівський навчально-виховний комплекс у Кочубеївській громаді.

    Що відомо про підрядника?

    Обидва контракти (основний за 2024 рік та додатковий, що уклали днями) підписали з ТОВ ВКФ «Будком». За даними Youcontrol, це харківська фірма, основним видом діяльності якої є будівництво житлових і нежитлових приміщень.

    Останні два роки компанія бере активну участь у державних закупівлях. Лише за цей рік загальна сума її переможних лотів склала 35 374 154 гривень. Більша частина цих коштів – це ще один переможний тендер на Херсонщині. Фірма має побудувати захисну споруду для філії Бобровокутського закладу загальної середньої освіти – Калинівського опорного закладу загальної середньої освіти, що у Бериславському районі. Вартість будівництва за контрактом, підписаним у липні цього року, – 28 100 684 гривні. Чи будуть і за цим об’єктом подальші доплати – поки невідомо.

    Варто також зазначити, що ТОВ ВКФ «Будком» згадується у кримінальній судовій справі, датованій 14 лютого 2025 року. І стосується вона саме проведення робіт фірмою на території Орлівського навчально-виховного комплексу Кочубеївської громади.

    Так, Вищий антикорупційний суд розглядав скаргу представника громадської організації «Платформа громадський контроль» на бездіяльність органу досудового розслідування, а саме НАБУ. Позивач стверджував, що посадові особи НАБУ не внесли відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР після отримання заяви про вчинення кримінального правопорушення. І от в цій заяві говориться про буцімто викриту змову між ТОВ ВКФ «Будком» та Орлівським навчально-виховним комплексом з метою «привласнення коштів».

    укриття для Орлівського навчально-виховного комплексу

    Скриншот з ухвали суду.


    Як зазначено в документі, на судове засідання скаржник не прибув. На засіданні також не були присутні представники НАБУ. Однак правоохоронці надіслали до суду листа, в якому вказали причини з яких не внесли відомості до ЄРДР:  

     «За результатами розгляду в межах компетенції вказаної заяви (від ГО «Платформа громадський контроль» – авт.) детективами Національного бюро встановлено, що в ній не викладено об`єктивних даних, що можуть свідчити про вчинення корупційних та інших кримінальних правопорушень, віднесених до підслідності детективів Національного бюро, у зв`язку з чим на сьогодні відсутні достатні правові підстави для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розгляд інших порушених у заяві питань не належить до компетенції Національного антикорупційного бюро України. 3 огляду на викладене, надсилаємо заяву, що додається, для розгляду в межах компетенції».

    В результаті суд відмовив в задоволенні скарги представника громадської організації «Платформа громадський контроль».

    Наприкінці зазначимо, що згідно з договором завершити роботи з будівництва укриття для Орлівського навчально-виховного комплексу ТОВ ВКФ «Будком» має до 25 грудня цього року, тобто до завтрашнього дня.

    Фото ілюстративне, із соцмереж.


    Джерело – Гривна





    Похожие публикации

    29-07-2025, 14:57
    На Херсонщині продовжують встановлювати мобільні укриття
    21-06-2025, 08:33
    Компанія зі справою в антикорупційному суді може будувати укриття для дитсадка на Херсонщині
    20-06-2025, 17:01
    У Високопіллі планують закупити залізобетонні укриття на понад 2,4 мільйона гривень
    5-05-2025, 14:02
    На Херсонщині два роки не можуть завершити укриття для школи: мільйони з бюджету, підозри у схемах
    17-02-2025, 19:18
    Ремонт укриття в Херсоні на понад 2 мільйони віддали без конкурсу
    26-01-2025, 11:41
    Підряд на будівництво укриття в одному з ліцеїв Херсонщини на понад 60 мільйонів зацікавив аудиторів
    15-01-2025, 16:21
    Майже мільйон за нагляд: львівський підприємець контролюватиме будівництво укриття в Херсоні
    28-12-2024, 11:50
    Фірма колишнього таксиста з Полтавщини без конкурсу отримала майже 90-мільйонний підряд в Херсоні
    8-07-2024, 15:08
    Багатомільйонний підряд на будівництво укриття на Херсонщині віддали фірмі-фігуранту кримінальної справи

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    15:38 24/04
    Окупанти викрали картину херсонського художника Кравченка та тримають її у Криму      
    15:29 24/04
    Театральна діячка Альона Мовчан отримала грант Президента України      
    15:00 24/04
    Херсон і мародери: від розграбування «Фабрики» у 2022 році до червоних зон нині – нічого не змінилося?      
    14:55 24/04
    “Росіяни були в шоці, що вони нас залякують, а ми все одно ходимо і робимо свою роботу”. Розмова з начальником Костянтинівської СВА Олексієм Кільдеровим      
    14:50 24/04
    Сили оборони уразили дронами базу ФСБ окупантів на лівобережжі Херсонщини      
    14:39 24/04
    Жителя Херсонщини, який ймовірно підпалив автомобіль військового та зберігав вдома зброю, взяли під варту      
    14:25 24/04
    Станіславська сільрада витратить 205 тис. грн на ремонт службового авто      
    14:15 24/04
    Оголосили про підозру директорці підприємства, яка продавала паливо окупаційній владі      
    14:14 24/04
    З Херсонської громади поліція евакуювала жінку та 16-річного сина: їх будинок пошкоджений через обстріл РФ      
    14:03 24/04
    Ходив по вулиці з гранатою та підпалив авто військового: жителю Білозерської громади повідомили про підозру      
    13:39 24/04
    Російські військові обстріляли Комишани поблизу Херсона: поранена жінка      
    13:39 24/04
    Російські військові обстріляли Комишани поблизу Херсона: двоє поранених      
    13:36 24/04
    З російського полону звільнили 193 українських захисників      

    13:19 24/04
    Війська РФ сьогодні тричі хотіли просунутися на Херсонщині, – Генштаб      
    13:13 24/04
    Управління СБУ Херсонщини розслідує справу щодо фігуранта матеріалу "Вгору" Дмитра Афанасіаді      
    13:00 24/04
    До 20 градусів тепла вдень і заморозки вночі: погода у вихідні на Херсонщині      
    12:40 24/04
    Працюють на агресора: підозра двом окупаційним «депутатам» Херсонщини      
    12:35 24/04
    У МВА закликають обмежити рух у передмісті Херсона через посилення дронових атак      
    12:27 24/04
    На Херсонщині призупинено розгляд понад тисячі заяв щодо зруйнованого житла      
    12:25 24/04
    Жителі Херсона можуть отримати аварійно-ремонтні набори від Благодійної організації Save Ukrainians      
    12:23 24/04
    Жителів Херсонської громади просять обмежити пересування в районі Інженерного та Зеленівки      
    12:22 24/04
    Обрались до окупаційних "рад": двом жителям Херсонщини заочно оголосили підозру у колабораціонізмі      
    12:18 24/04
    У Херсонській МВА хочуть змінити межі села Степанівка      
    12:00 24/04
    У Херсоні ліквідовують наслідки сильного вітру. Скільки надійшло заявок?      
    11:49 24/04
    “Вірю, що вона знайдеться”. Херсонка майже пів року не втрачає надії знайти свою улюбленицю Жужу      
    11:29 24/04
    У Херсоні масово анулюють дозволи на розміщення зовнішньої реклами      

    11:17 24/04
    У Вашингтоні встановили інсталяцію з 20 тисяч іграшок на підтримку викрадених Росією українських дітей      
    10:59 24/04
    На Дніпропетровщині загинув боєць з Херсонської області      
    10:57 24/04
    У Херсоні поліція затримала громадянина Узбекистану, який незаконно перебував в Україні      
    10:46 24/04
    Яка погода очікується в Херсоні та області 25 квітня 2026 року?      
    10:41 24/04
    Викладачка ХДУ увійшла до складу журі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика      
    10:26 24/04
    Запрошуємо читачів “Вгору” на лекцію Херсонський кіноандеграунд      
    10:06 24/04
    Повалені вітром дерева заблокували тротуари й дороги: у Херсоні ліквідовують наслідки негоди      
    10:00 24/04
    Ексрадник Мангера програв вибори до Ради ветеранів при Мінветеранів      
    10:00 24/04
    Майбутнє Херсонщини: невтішний прогноз від ексочільника регіону – невже все так погано?      
    09:52 24/04
    Оголошено вирок окупаційній очільниці села Качкарівка Бериславського району      
    09:50 24/04
    У Херсоні внаслідок російської атаки постраждало троє волонтерів      
    09:46 24/04
    Росіяни вбили ще двох жителів Херсонщини      
    09:43 24/04
    У Білозерській громаді на Херсонщині внаслідок обстрілу РФ загинули чоловік та жінка      
    Все новости

    Наверх