
1008 день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Російська армія продовжує обстрілювати Херсон та Херсонську область з різних видів озброєння. Водночас Сили оборони півдня ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують командні пункти, склади, зброю та техніку військ РФ.
Суспільне слідкує за всіма подіями, що відбуваються в регіоні. Інформація оновлюється. Тут читайте новини за 26 листопада відеосюжети та дайджести — на YouTube Суспільне Херсон.
Головне на цей час
- Військові РФ атакували дронами Берислав, Кіндійку, Антонівку і цивільне авто у Дніпровському районі Херсона.
- Російська армія обстріляла тимчасово окуповану Нову Каховку на Херсонщині. Є загиблі та поранені, пошкоджений автобус.
- Сили оборони півдня за добу ліквідували 136 російських окупантів. Також знищили 18 одиниць автобронетехніки, дев'ять безпілотників, три артсистеми, дві системи РЕБ та місця зберігання боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів і запуску БПЛА.
- На 15 років суд позбавив волі співробітницю окупаційного "експертно-криміналістичного центру ГУ МВС Херсонської області". Її визнали винною у колабораційній діяльності.
- Суд визнав винним у держзраді та пособництві РФ колишнього настоятеля собору Херсонської єпархії УПЦ (МП) Олексія. Його заочно засудили до 15 років ув'язнення.
На Херсонщині затримали двох ймовірних браконьєрів
На Херсонщині під час патрулювання акваторії річки Інгулець поблизу Дар'ївки працівники водної поліції затримали двох чоловіків. У них виявили незаконний вилов різних видів риб на суму понад 630 тисяч гривень.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Затриманим може загрожувати до трьох років обмеження волі, повідомили в поліції Херсонської області.
Херсонський обласний центр служби крові гостро потребує донорів усіх негативних груп
На 28 листопада Херсонський обласний центр служби крові потребує донорів першої, другої та третьої позитивних, а також першої, другої та четвертої — негативних груп крові. Особлива потреба — у донорах усіх негативних груп. Їх чекають з 8:00 до 13:00.
Якою буде погода на Херсонщині 28 листопада
28 листопада на Херсонщині буде хмарна з проясненнями погода. Синоптики опадів не прогнозують.
Про це у Telegram інформує Херсонський обласний центр з гідрометеорології.
Швидкість північного вітру становитиме 3-8 метрів на секунду. Температура повітря по області буде: вночі — 0-5° морозу, вдень 1-6° тепла. У Херсоні термометри покажуть: вночі — 1-3° морозу, вдень — 2-4° тепла, повідомив гідрометцентр.
Пошкоджені понад 300 вікон. Війська РФ поцілили з артилерії по території медичного закладу у Херсоні
Російські військові 27 листопада обстріляли Дніпровський район Херсона. Під ударами перебували житлові квартали та об’єкти соціальної інфраструктури.
На Херсонщині ще двоє людей отримали травми через атаки російських безпілотників
На Херсонщині через дронові атаки РФ травмовані ще двоє людей. У Дніпровському районі Херсона 47-річний чоловік отримав мінно-вибухову травму та уламкові поранення рук. В Антонівці у 67-річної жінки діагностували вибухову травму та струс головного мозку. Обом надали необхідну медичну допомогу. Подальше лікування вони проходитимуть амбулаторно, повідомила Херсонська ОВА.
Джерело – Суспільне