Боєць мінометного підрозділу Верховинського батальйону на псевдо Халк — родом з правобережжя Херсонщини. Він здолав майже 70 російських блокпостів, щоб приїхати на Франківщину, де живуть його родичі. Прибувши на Прикарпаття, він одразу пішов у військкомат. Історією бійця поділилися на сторінці 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ у Facebook.
"Коли на Херсонщину зайшли ворожі війська, вони в моєму селі не жили, але часто приїжджали сюди. Я бачив багато їхньої броньованої техніки й навіть таємно передавав нашим координати. Вони постійно зупиняли мене на блокпостах та перевіряли мій телефон. Ці нелюди закатували та вбили мого хорошого знайомого, який був за Україну", — пригадує Халк.
Коли він прийшов у центр комплектування та соціальної підтримки на Івано-Франківщині, його скерували у Верховинський батальйон 102 бригади ТрО. У ньому боєць воює зараз.
Халк вважає, що мобілізації не уникне ніхто з чоловіків, які мали б боронити країну.
"Вони все одно відчують на собі війну рано чи пізно, їх це не мине. Тому треба не ховатися, а готуватися до боротьби з ворогом. Я був в окупації, дивився ворогу в очі, і я б нікому не побажав, щоб до їхньої домівки прийшли ці нелюди", — каже Халк.
Зараз село, де жив боєць, деокуповане, але воно розташоване в зоні ураження артилерії РФ і постійно обстрілюється з лівого берега Дніпра.
Халк пояснює, чому обрав таке псевдо.
"Цей герой мультиків та кінофільмів Халк зараз для мене символізує український народ — зазвичай ми мирні та добрі, але коли нас розізлити — ми стаємо сильні та дуже небезпечні", — каже Халк.
Суспільне Івано-Франківськ