ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

05:01 24/04
Російські війська атакували 30 населених пунктів Херсонщини: семеро поранених      
05:00 24/04
У Херсоні призупинено рух тролейбусів      
05:00 24/04
Понад 230 аграріїв Херсонщини отримали компенсації за пошкоджені посіви      
04:44 24/04
Атаки безпілотниками Херсона, евакуація з небезпечних зон. 1520 день війни: основні події у Херсонській області      
18:55 23/04
У Херсоні квітне бузок. ФОТО      
18:52 23/04
Заморозки на ґрунті та мінлива хмарність. Якою буде погода на Херсонщині 24 квітня      
17:21 23/04
Навантаження на кожного медика — близько двох тисяч пацієнтів: чи вистачає сімейних лікарів на Херсонщині      
17:09 23/04
У Херсоні попрощалися із загиблим військовим Романом Івановим      
17:00 23/04
День 1520. 23 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
16:47 23/04
Херсонські футзалістки стали призерками Чемпіонату України      
16:28 23/04
Спортсменки з Херсонщини стали призерками Чемпіонату України з футзалу      
16:21 23/04
Окупанти обіцяють побудувати у Скадовському районі два заводи      
16:07 23/04
Через атаку дрона російських військ горів будинок у Комишанах на Херсонщині      
15:45 23/04
Чи очікувати магнітні бурі 24 квітня 2026 року?      
15:43 23/04
Ходив вулицею напідпитку ймовірно з гранатою: поліцейські затримали жителя Білозерської громади на Херсонщині      
15:41 23/04
СБУ повідомила про підозру лідеру російської «ЛДПР» за розгортання партійної мережі на окупованій Херсонщині      
15:27 23/04
"Ходить і дебоширить": у жителя Херсонщини поліціянти виявили гранати      
15:01 23/04
У Херсоні тролейбуси припинили роботу раніше встановленого графіка      
15:00 23/04
«Міст історій»: діти з Херсона та французького Авіньйона спільно пишуть книгу      
14:48 23/04
У Херсоні тролейбуси припинили курсувати раніше графіка      
14:39 23/04
Півтора роки вважали зниклим безвісти. У Херсоні попрощалися з морським піхотинцем Романом Івановим      
14:35 23/04
Окупанти утримують 53 дитини з інвалідністю в інтернаті у Скадовську      
14:21 23/04
Ангеліна Калініна здолала найрейтинговішу суперницю за 16 місяців      
14:20 23/04
У Херсоні облаштують майданчик для зберігання демонтованої реклами      
14:07 23/04
Президент змінив керівника СБУ Херсонщини      
13:46 23/04
Херсонщина увійшла до переліку областей з найменшою кількістю нових компаній      
13:45 23/04
Окупанти заявляють, що в Олешківському психоневрологічному дитячому інтернаті перебувають 53 дитини      
13:23 23/04
На лівобережжі Херсонщини ліквідували підполковника окупаційного МНС та його дружину      
13:00 23/04
«Генічеськ» повертається: Україна отримає корабель, що пришвидшить розмінування моря      
12:59 23/04
Двом жителям Херсонщини повідомили про підозру у збуті небезпечних психотропних речовин      
12:53 23/04
Жителька Херсонщини виборола право на компенсацію за знищене майно через суд      
12:39 23/04
Рашисти атакували Комишани з БпЛА: на місці влучання зайнялась пожежа      
12:35 23/04
Понад 100 звернень від жителів окупованих Олешок на Херсонщині надійшло до Секретаріату омбудсмена з лютого      
12:20 23/04
Окупаційну Херсонщину у РФ назвали “лідером із розвитку КВН”      
12:15 23/04
Яка погода очікується в Херсоні та області 24 квітня 2026 року?      
12:08 23/04
Нацрада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала ще одне онлайн-медіа Херсонщини      
11:31 23/04
Не ліквідовуються і не закриваються. В управлінні освіти Херсона прокоментували призупинення роботи навчальних закладів громади      
11:30 23/04
Влада пропонує встановити у Херсоні нові пам’ятні дати: про що йдеться      
11:24 23/04
На Херсонщині унаслідок обстрілів поранено шістьох цивільних і трьох поліцейських      
Все новости

Архив публикаций

«    Апрель 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
СПЕЦТЕМЫ


    “Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта

    На тимчасово окупованих територіях України співпраця з окупантами часто є не лише питанням виживання, але й свідомого вибору, який може забезпечити певні “бонуси” та створити ілюзію успіху. Особливо яскраво це проявляється серед так званої нової еліти, яка формується під егідою російської адміністрації.
    Однією з представниць такої еліти та амбасадоркою “руського миру” стала громадянка України, 24-річна мешканка Генічеська, яка скромно називає себе у соціальних мережах “Міс Херсонська область”.
    Хто вона, як пов’язана з місцевим колаборантами та окупаційною владою і який шлях вона обрала, живучи під російським триколором, – розповідаємо у цьому матеріалі.
    Як вдалося з’ясувати журналістам МОСТа, самопроголошену Міс Херсонська області звати Катерина Поповчук.
    У листопаді 2022 року, поки на правобережжі тривав контрнаступ ЗСУ, а до звільнення Херсона лишався тиждень, Катерина Поповчук скромно стояла поряд зі зрадником Володимиром Сальдо, тримаючи сумку, схожу на брендову Christian Dior. У той день вони святкували у Генічеську російський “День народного єдинства”.
    Фото: окупаційні медіа
    Тоді про Катерину ще майже ніхто не знав, аж поки вона не завела Tik-Tok та не опублікувала відео, де розповіла як проходить її день.

    Найсмішнішим моментом у відео, який і привернув увагу до акаунта Катерини, став уклін портрету Сальдо. Блогерка показала, що перед тим, як поснідати кланяється так званому губернатору, чий плакат окупаційна влада повісила на одній з вулиць тимчасово окупованого Генічеська.
    Скріншот відео у Tik-Tok Катерини Поповчук
    Катерина Поповчук народилась у Генічеську та є громадянкою України. Її родина є доволі відомою у цьому місті, адже батько Катерини – депутат Генічеської міськради від ОПЗЖ та колишній директор Азово-Сиваського національного природного парку Євгеній Поповчук.
    Євгеній Поповчук. Скріншот відео
    У 2021 році він подавав декларацію, де вказав й членів своєї родини: дружину – Марину Пуляєву та доньку – Катерину.
    Сам Поповчук ще до повномасштабного вторгнення був фігурантом скандалу. За даними правоохоронців, у 2019 році його службова недбалість призвела до збитків у 726 тисяч гривень через несанкціоноване сінокосіння на заповідних островах Бірючий, Куюк-Туюк та Чурюк.
    Після лютого 2022 року Поповчук почав співпрацювати з окупаційною владою та знову став “директором” Азово-Сиваського національного природного парку, який окупаційна влада перереєструвала за законодавством РФ, і навіть допомагав росіянам обкрадати дачу президента України Володимира Зеленського на острові Бірючий.
    У 2023 році Поповчук обрався до незаконної місцевої ради у Генічеську від партії “Єдина Росія” та продовжує працювати на росіян, за що й отримав від українських правоохоронців підозру у колабораціонізмі, службовій недбалості та участі в проведенні незаконних виборів.
    Матір “Міс Херсонщини” та дружина Євгенія Поповчука – Марина Пуляєва. До повномасштабної війни була зареєстрована як ФОП та мала власний салон краси у Генічеську. У серпні 2022 вона закрила український ФОП та через кілька місяців зареєструвалась як приватний підприємець вже за законами РФ.
    Фото: Instagram Катерини Поповчук
    У 2023 вона разом із чоловіком стала псевдодепутаткою. До речі, підозри Пуляєва досі не має.
    Загалом родина Євгенія Поповчука та Марини Пуляєвої має доволі широкий спектр інтересів. Наприклад, про це свідчить фото, яке їхня донька викладала в Instagram.
    На ньому можна побачити, що у них вдома є картина Іллі Рєпіна «Запорожці», більш відома як «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», під якою висить родинне фото, зроблене на московській Красній площі.
    Фото: Instagram Катерини Поповчук
    Та повернемось до Катерини Поповчук.
    У серпні 2022 року вона отримала російський паспорт і відтоді є палкою патріоткою Росії та активно працює на окупаційну владу.
    Ось, наприклад, у лютому 2023 року вона відвідала концерт російського співака Шамана у Генічеську.
    Фото: Instagram Катерини Поповчук
    До речі, цього року Ярослав Дронов, саме так насправді звати Шамана, отримав від СБУ підозру у виправдуванні збройної агресії Російської Федерації проти України.
    У тому ж лютому Поповчук стала власницею Mercedes-Benz C 180 CGI 2012 року випуску вартістю близько 30 тисяч доларів, а пізніше зареєструвала організацію “Лапка”, яка допомагає безпритульним тваринам.
    Також, користуючись зв’язками батьків, вона деякий час працювала начальницею відділу екологічної просвіти так званого Мінприроди Херсонської області.
    Вона навіть брала участь у тематичних заходах, які організовувала російська влада, де очолювала делегацію від псевдоміністерства.
    Фото: окупаційні медіа
    Також вона працювала начальницею відділу в окупаційному Міністерстві природних ресурсів, екології та рибальства.
    Катерина Поповчук. Скріншот відео
    Проте довго “Міс Херсонська область” там не затрималась і пішла. Наразі окупаційні медіа представляють її саме як керівницю організації “Лапка”. Її номер телефону вказаний як контактний в оголошеннях цієї організації у соцмережах. 
    Загалом, судячи з соціальних мереж, де Поповчук намагається створювати ілюзію розкішного життя, дівчина практично нічим не займається, окрім зйомок пропагандистських роликів, походів по ресторанах та постійного нагадування, що вона “Міс Херсонська область”.
    Хоча й в останньому є прогалина, адже знайти у мережі інформацію, що Поповчук перемагала у конкурсі краси чи хоча б те, що на лівобережжі Херсонщини проходив такий конкурс, нам не вдалося.
    Тож, скоріш за все, Поповчук просто вигадала цей титул, аби привернути увагу до свого акаунта.
    Фото: Instagram Катерини Поповчук
    Але попри старання Катерини Поповчук, її стиль життя та контент не оцінили навіть місцеві пропагандисти, розкритикувавши те саме відео ранкової рутини самопроголошеної Міс.
    Мост




    Похожие публикации

    6-07-2025, 19:41
    Херсонська спортсменка здобула золоту медаль на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів
    24-07-2024, 14:47
    Росіяни оголосили про відкриття РАЦСу в Залізному Порту
    26-04-2024, 15:35
    За матеріалами ДБР судитимуть депутата Генічеської міськради та колишнього директора Нацпарку на Херсонщині
    13-11-2023, 10:57
    За участь в організації псевдореферендуму повідомлено про підозру ще двом жителькам Херсонщини
    30-09-2023, 09:08
    Рашисти втікають з Нової Каховки, перевдягаючись у цивільний одяг
    14-04-2023, 15:05
    Очолила захоплений окупантами центр культури і дозвілля – мешканка Херсонщини підозрюється у колабораціонізмі
    26-02-2023, 18:23
    Окупанти на тимчасово захоплених територіях створюють дитячі мілітарні об'єднання
    19-01-2023, 22:19
    Росіяни продовжують "націоналізацію" підприємств на окупованих територіях, - Маляр
    23-09-2022, 16:23
    Представник Путіна Кирієнко особисто готував "референдум" в Херсоні – ОВА

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    05:01 24/04
    Російські війська атакували 30 населених пунктів Херсонщини: семеро поранених      
    05:00 24/04
    У Херсоні призупинено рух тролейбусів      
    05:00 24/04
    Понад 230 аграріїв Херсонщини отримали компенсації за пошкоджені посіви      
    04:44 24/04
    Атаки безпілотниками Херсона, евакуація з небезпечних зон. 1520 день війни: основні події у Херсонській області      
    18:55 23/04
    У Херсоні квітне бузок. ФОТО      
    18:52 23/04
    Заморозки на ґрунті та мінлива хмарність. Якою буде погода на Херсонщині 24 квітня      
    17:21 23/04
    Навантаження на кожного медика — близько двох тисяч пацієнтів: чи вистачає сімейних лікарів на Херсонщині      
    17:09 23/04
    У Херсоні попрощалися із загиблим військовим Романом Івановим      
    17:00 23/04
    День 1520. 23 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
    16:47 23/04
    Херсонські футзалістки стали призерками Чемпіонату України      
    16:28 23/04
    Спортсменки з Херсонщини стали призерками Чемпіонату України з футзалу      
    16:21 23/04
    Окупанти обіцяють побудувати у Скадовському районі два заводи      
    16:07 23/04
    Через атаку дрона російських військ горів будинок у Комишанах на Херсонщині      

    15:45 23/04
    Чи очікувати магнітні бурі 24 квітня 2026 року?      
    15:43 23/04
    Ходив вулицею напідпитку ймовірно з гранатою: поліцейські затримали жителя Білозерської громади на Херсонщині      
    15:41 23/04
    СБУ повідомила про підозру лідеру російської «ЛДПР» за розгортання партійної мережі на окупованій Херсонщині      
    15:27 23/04
    "Ходить і дебоширить": у жителя Херсонщини поліціянти виявили гранати      
    15:01 23/04
    У Херсоні тролейбуси припинили роботу раніше встановленого графіка      
    15:00 23/04
    «Міст історій»: діти з Херсона та французького Авіньйона спільно пишуть книгу      
    14:48 23/04
    У Херсоні тролейбуси припинили курсувати раніше графіка      
    14:39 23/04
    Півтора роки вважали зниклим безвісти. У Херсоні попрощалися з морським піхотинцем Романом Івановим      
    14:35 23/04
    Окупанти утримують 53 дитини з інвалідністю в інтернаті у Скадовську      
    14:21 23/04
    Ангеліна Калініна здолала найрейтинговішу суперницю за 16 місяців      
    14:20 23/04
    У Херсоні облаштують майданчик для зберігання демонтованої реклами      
    14:07 23/04
    Президент змінив керівника СБУ Херсонщини      
    13:46 23/04
    Херсонщина увійшла до переліку областей з найменшою кількістю нових компаній      

    13:45 23/04
    Окупанти заявляють, що в Олешківському психоневрологічному дитячому інтернаті перебувають 53 дитини      
    13:23 23/04
    На лівобережжі Херсонщини ліквідували підполковника окупаційного МНС та його дружину      
    13:00 23/04
    «Генічеськ» повертається: Україна отримає корабель, що пришвидшить розмінування моря      
    12:59 23/04
    Двом жителям Херсонщини повідомили про підозру у збуті небезпечних психотропних речовин      
    12:53 23/04
    Жителька Херсонщини виборола право на компенсацію за знищене майно через суд      
    12:39 23/04
    Рашисти атакували Комишани з БпЛА: на місці влучання зайнялась пожежа      
    12:35 23/04
    Понад 100 звернень від жителів окупованих Олешок на Херсонщині надійшло до Секретаріату омбудсмена з лютого      
    12:20 23/04
    Окупаційну Херсонщину у РФ назвали “лідером із розвитку КВН”      
    12:15 23/04
    Яка погода очікується в Херсоні та області 24 квітня 2026 року?      
    12:08 23/04
    Нацрада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала ще одне онлайн-медіа Херсонщини      
    11:31 23/04
    Не ліквідовуються і не закриваються. В управлінні освіти Херсона прокоментували призупинення роботи навчальних закладів громади      
    11:30 23/04
    Влада пропонує встановити у Херсоні нові пам’ятні дати: про що йдеться      
    11:24 23/04
    На Херсонщині унаслідок обстрілів поранено шістьох цивільних і трьох поліцейських      
    Все новости

    Наверх