ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

21:59 29/05
"Схоже на недолугу постановку". Офіцер Сил оборони Херсона про появу на лівобережжі понтонних машин армії РФ      
21:57 29/05
У Херсоні росіяни скинули з дрона вибухівку на жінку - вона у лікарні      
20:02 29/05
Про Urban Cad, кримінальну справу та роботу в Херсонській міській адміністрації. Інтерв’ю з Віталієм Бєлобровим
 
19:51 29/05
«Виборчий вайб»: голова окупаційного виборчкому демонструє вражаючу активність  
 
19:49 29/05
Поля у маках. Чому на Херсонщині збільшилась кількість цих рослин  
 
19:40 29/05
Ангеліна Калініна програла у двох сетах у другому колі Ролан Гарросу-2025: результат      
18:57 29/05
Війська РФ вдарили з артилерії по Інженерному на Херсонщині, є постраждалий      
18:56 29/05
Перевозив вантажі ворога. Залізничника Юрія Саніна, керівника окупаційної станції «Херсон», засудили до 11 років позбавлення волі      
18:23 29/05
УМалій Олександрівці на міні підірвався місцевий житель.      
18:14 29/05
Росіяни скинули з дрона вибухівку у Херсоні, постраждала жінка      
17:01 29/05
Росіяни обстріляли Антонівку і Комишани - загинув чоловік, двоє поранених      
16:41 29/05
Адміністрації морських портів України обрала підрядника з Херсона з мільйонними доходами    
документ
16:18 29/05
Замість батька – ковзани. Росіяни “преміювали” дітей ліквідованих херсонських колаборантів поїздкою на ковзанку      
16:16 29/05
Колаборантка пояснила, чому дітей з Херсонщини везуть у Росію      
15:52 29/05
На Київщині поховали військового з Херсонської області      
15:48 29/05
«Не ходять, не розмовляють, стан – на межі». Сотні цивільних українців – у полоні. Кого повертає РФ?  
 
15:12 29/05
Ціни на бакалію у Генічеську вищі, ніж говорять окупанти      
15:00 29/05
ГО "Об’єднані любов’ю до дітей" продовжує підтримувати родини які проживають у нашій прифронтовій громаді      
14:42 29/05
До лікарні звернулась жителька Білозерки, котра постраждала внаслідок атаки російського дрона 26 травня      
14:26 29/05
Троє жительок Херсонщини втратили понад 77000 гривень через «телефонних» аферистів      
14:06 29/05
Вночі ворог атакував Дудчани      
13:50 29/05
З ТОТ Херсонщини на підконтрольну територію повернули ще 2 осіб      
13:37 29/05
Херсонський піп-колаборант Максим Тарасенко допомагає росіянам облаштовувати “підземні храми” на лівобережжі області  
 
13:19 29/05
Фахівці Universum Clinic провели безоплатне медичне обстеження для переселенців з Херсонщини  
 
13:03 29/05
Цьогоріч у школах Херсонської громади завершують навчання понад 3800 випускників      
12:50 29/05
Зранку росіяни атакували з дрона будинок у Дніпровському районі Херсона      
12:40 29/05
Постраждав від російської міни-«пелюстки»: поліцейські евакуювали пораненого чоловіка із Зміївки
   
12:20 29/05
У Бериславі на Херсонщині внаслідок дронової атаки РФ загинули двоє людей      
12:12 29/05
Слідчі поліції Херсонщини повідомили про підозру в колабораціонізмі ще одному проректору окупаційного вищого навчального закладу      
12:05 29/05
«Ми нині теж — Сухопутні війська»: колишній миротворець - про місію у Конго, війну та реабілітацію після поранення
 
12:00 29/05
Судитимуть учасників НЗФ, які катували цивільних на Херсонщині та створювали фейкові сюжети для росмедіа      
11:49 29/05
На ТОТ Херсонщини школам роздають відзнаки за підтримку ЗС рф      
11:35 29/05
Став «депутатом» Голопристанського округу – підозрюється житель Херсонщини      
11:22 29/05
Стало відомо про ще одного постраждалого від ворожої атаки на Херсон 26 травня      
11:16 29/05
Еротичні настільні ігри: що варто спробувати парам      
11:11 29/05
Вогнеборці ліквідували пожежу, спричинену ворожим обстрілом  
 
11:00 29/05
Стародубцева: Можливо, пізніше усвідомлю, що я накоїла      
10:41 29/05
10 поранених мирних жителів та понад 20 пошкоджених об’єктів: поліція фіксує наслідки російських обстрілів Херсонщини  
 
10:27 29/05
"Ситуація стабільно тяжка". Волонтерка про життя у прибережних районах Херсонської громади
 
Все новости

Архив публикаций

«    Май 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
СПЕЦТЕМЫ


    Управління щастя навіщо створювати в ОДА?

    Від моменту призначення на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв розпочав активну діяльність. І це дуже добре. Він людина молода, енергійна та креативна. Від так ми вже побачили його шкарпетки та футболку з гусячим принтом, були і живі гусенята на перше вересня. Також у соціальній мережі активно обговорювали його ініціативу запросити до Херсона на посаду радника з питань культури художника з Одеси Олександра Ройтбурда. Але як виявилося, митець навіть не планував їхати до нашого провінційного містечка. Складається враження, що уся діяльність нинішнього керівника області зводиться до імітації бурхливої діяльності, головна мета якої – зібрати більше лайків і репостів у Фейсбуці. Конкретних результатів роботи жителі Херсонської області поки що не бачать і не відчувають.
    Юрій Гусєв настільки відкрита особистість, що не приховує від людей свій стан здоров’я. Від так у прямому ефірі на телеканалі 1+1 всі жителі регіону та й України в цілому  дізналися, що наш губернатор не зовсім здорова людина: має другу ступінь ожиріння, сахарний діабет, а результати аналізу його сечі не відповідають нормам. Постає питання. Що відбувається взагалі? Кому потрібна ця клоунада?
    Але це лише початок шоу! Юрій Гусєв вдався до кардинальних змін в управлінні областю. У той час, коли необхідно скоротити штат облдержадміністрації на 20%, він вирішив його збільшити і змінити структуру підрозділів Херсонської обласної державної адміністрації. Згідно з проектом документу від 20 вересня 2019 року, який розроблений апаратом ОДА, у губернатора мають з’явитися нові управління та аж 6 заступників. Перший займатиметься питаннями економіки, сільського господарста, зрошення та фінансів. Другий – питаннями соціальної та гуманітарної політики. Третій – питаннями регіонального розвитку, інфраструктури та екології. Четвертий – юридичними питаннями, обороною та правоохоронною роботою і внутрішньою безпекою.
    Нарешті ми підійшли до функціональних обов’язків п’ятого та шостого заступника. Зазначимо, що за роки роботи попередніх губернаторів таких посад ніхто не вводив. І це не дивно! Адже ми живемо у час турбулентності і необхідно швидко реагувати на усі виклики сьогодення. Таким чином, п’ятий заступник займатиметься питаннями цифрової трансформації. У його підпорядкуванні буде лише одне управління – управління інформаційних технологій.
    Шостий заступник опікуватиметься питаннями суспільної комунікації, покращенням якості життя та туризму. У його структурі буде давно відоме управління туризму та курортів (15 чоловік),  Департамент суспільних комунікацій та інформполітики (21 чоловік) та управління ЩАСТЯ та ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ. Там працюватимуть найщасливіші державні службовці України. Таких має бути аж 11 чоловік. На мою думку, це найкреативніше, що можна собі уявити!
    І знову постає запитання. Яким чином ЩАСТЯ робитиме нас щасливими і покращуватиме нам, жителям Херсонської області, життя! Можливо це управління на пільгових умовах видаватиме усім рожеві окуляри, щоб ми  не помічали інших проблем, таких як діюча війна на сході країни, анексія Криму, суцільне зубожіння українського народу, підвищення цін на продукти харчування та медикаменти, неякісні дороги та інше. Невже немає інших проблем?
    Після таких нововведень чисельна кількість працюючих у апараті та структурних підрозділах  ОДА становитиме всього-на-всього 530 осіб.
    До речі, з 2006-го року New Economics Foundation (NEF) здійснює розрахунок Міжнародного індексу щастя (англ. Happy Planet Index), що відображає добробут людей та стан навколишнього середовища в різних країнах світу.
    Як і минулого року, у 2019-му рейтинг щасливих країн очолила Фінляндія, на другому місці – Данія, на третьому – Норвегія. Замикає ТОП-5 Ісландія і Нідерланди. Щодо рейтингу нашої країни, то Україна посіла 133-е місце зі 156 держав, які традиційно досліджує група науковців.
    Отож, якою буде моя порада генератору чи генераторам ідеї створення УПРАВЛІННЯ ЩАСТЯ В ОДА. Скажу словами відомого британського історика Ніла Ферґюсона: «Якщо влада хоче зробити людей щасливішими, результатом буде нещастя. Прагнення щастя як державна політика призводить до підкорення».
    В той же час дам пораду звичайним українцям. Не очікуйте щастя від держави, народних депутатів чи губернаторів. Ви дарма згаєте час. Ваше щастя у ваших руках!
    Ваша Елеонора Гуськова, завжди щаслива і усміхнена.

    Перший Регіональний






    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    21:59 29/05
    "Схоже на недолугу постановку". Офіцер Сил оборони Херсона про появу на лівобережжі понтонних машин армії РФ      
    21:57 29/05
    У Херсоні росіяни скинули з дрона вибухівку на жінку - вона у лікарні      
    20:02 29/05
    Про Urban Cad, кримінальну справу та роботу в Херсонській міській адміністрації. Інтерв’ю з Віталієм Бєлобровим
     
    19:51 29/05
    «Виборчий вайб»: голова окупаційного виборчкому демонструє вражаючу активність  
     
    19:49 29/05
    Поля у маках. Чому на Херсонщині збільшилась кількість цих рослин  
     
    19:40 29/05
    Ангеліна Калініна програла у двох сетах у другому колі Ролан Гарросу-2025: результат      
    18:57 29/05
    Війська РФ вдарили з артилерії по Інженерному на Херсонщині, є постраждалий      
    18:56 29/05
    Перевозив вантажі ворога. Залізничника Юрія Саніна, керівника окупаційної станції «Херсон», засудили до 11 років позбавлення волі      
    18:23 29/05
    УМалій Олександрівці на міні підірвався місцевий житель.      
    18:14 29/05
    Росіяни скинули з дрона вибухівку у Херсоні, постраждала жінка      
    17:01 29/05
    Росіяни обстріляли Антонівку і Комишани - загинув чоловік, двоє поранених      
    16:41 29/05
    Адміністрації морських портів України обрала підрядника з Херсона з мільйонними доходами    
    документ
    16:18 29/05
    Замість батька – ковзани. Росіяни “преміювали” дітей ліквідованих херсонських колаборантів поїздкою на ковзанку      

    16:16 29/05
    Колаборантка пояснила, чому дітей з Херсонщини везуть у Росію      
    15:52 29/05
    На Київщині поховали військового з Херсонської області      
    15:48 29/05
    «Не ходять, не розмовляють, стан – на межі». Сотні цивільних українців – у полоні. Кого повертає РФ?  
     
    15:12 29/05
    Ціни на бакалію у Генічеську вищі, ніж говорять окупанти      
    15:00 29/05
    ГО "Об’єднані любов’ю до дітей" продовжує підтримувати родини які проживають у нашій прифронтовій громаді      
    14:42 29/05
    До лікарні звернулась жителька Білозерки, котра постраждала внаслідок атаки російського дрона 26 травня      
    14:26 29/05
    Троє жительок Херсонщини втратили понад 77000 гривень через «телефонних» аферистів      
    14:06 29/05
    Вночі ворог атакував Дудчани      
    13:50 29/05
    З ТОТ Херсонщини на підконтрольну територію повернули ще 2 осіб      
    13:37 29/05
    Херсонський піп-колаборант Максим Тарасенко допомагає росіянам облаштовувати “підземні храми” на лівобережжі області  
     
    13:19 29/05
    Фахівці Universum Clinic провели безоплатне медичне обстеження для переселенців з Херсонщини  
     
    13:03 29/05
    Цьогоріч у школах Херсонської громади завершують навчання понад 3800 випускників      
    12:50 29/05
    Зранку росіяни атакували з дрона будинок у Дніпровському районі Херсона      

    12:40 29/05
    Постраждав від російської міни-«пелюстки»: поліцейські евакуювали пораненого чоловіка із Зміївки
       
    12:20 29/05
    У Бериславі на Херсонщині внаслідок дронової атаки РФ загинули двоє людей      
    12:12 29/05
    Слідчі поліції Херсонщини повідомили про підозру в колабораціонізмі ще одному проректору окупаційного вищого навчального закладу      
    12:05 29/05
    «Ми нині теж — Сухопутні війська»: колишній миротворець - про місію у Конго, війну та реабілітацію після поранення
     
    12:00 29/05
    Судитимуть учасників НЗФ, які катували цивільних на Херсонщині та створювали фейкові сюжети для росмедіа      
    11:49 29/05
    На ТОТ Херсонщини школам роздають відзнаки за підтримку ЗС рф      
    11:35 29/05
    Став «депутатом» Голопристанського округу – підозрюється житель Херсонщини      
    11:22 29/05
    Стало відомо про ще одного постраждалого від ворожої атаки на Херсон 26 травня      
    11:16 29/05
    Еротичні настільні ігри: що варто спробувати парам      
    11:11 29/05
    Вогнеборці ліквідували пожежу, спричинену ворожим обстрілом  
     
    11:00 29/05
    Стародубцева: Можливо, пізніше усвідомлю, що я накоїла      
    10:41 29/05
    10 поранених мирних жителів та понад 20 пошкоджених об’єктів: поліція фіксує наслідки російських обстрілів Херсонщини  
     
    10:27 29/05
    "Ситуація стабільно тяжка". Волонтерка про життя у прибережних районах Херсонської громади
     
    Все новости

    Наверх